Page 56 of 830 FirstFirst ... 64652535455565758596066106156556 ... LastLast
Results 1,376 to 1,400 of 20746

Thread: Extra TV

  1. #1376
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djoks View Post
    Kod mene je tehničar iz T-Koma došao jučer da montira Extra TV.

    Bojim se da priznam (da ne ureknem) - ali to je prvi servis T-Koma koji me je potpuno oduševio počevši od ljubaznosti, stručnosti i usluge tehničara koji je montirao sistem, preko kvaliteta uređaja do funkcionalnosti i osobina samih uređaja i sistema.

    Moram da priznam da sam vrlo prijatno iznenađen, i nadam se da će kvalitet Extra-TV ostati na ovom nivou nakon tog famoznog prvog mjeseca kada se može vratiti oprema i raskinuti ugovor.

    Problem je, jedino, u administraciji (ma da - to je uvijek bila "najslabija karika" kompletnog društva). Dok se "gospoda" u kancelarijama nakane da udare pečat po blanko ugovorima koje sam potpisao, pa dok se šefovi okupe da ih potpišu, pa dok ih ove "ćate" ponovo zavedu u registre i ture kockaste pečate, i dok to kurir okupi pa dopremi do pošte, pa dok pošta to preuzme, rasporedi i isporuči na kućnu adresu - proteći će barem još 2 mjeseca (ako se Ugovori uopšte i vrate, jer se često dogodi da se izgube u putu)...

    Ali što se tehnike tiče - svaka čast!!! Samo nastavite tako!!! I da ubacite i ove svježije filmove u videoteku, pa ću ja biti čest gost tog vašeg virtuelnog video-kluba. Još kad bi uveli i kladionicu kroz Extra TV - pola naše nacije ne bi uopšte imalo potrebu da izlazi iz kuće, osim da odemo do kafane. :mrgreen:
    Drago nam je da stvari krecu na bolje. Krece update filmova (SVOD HBO - u toku je, VOD-uskoro).

  2. #1377
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djoks View Post
    Kod mene je tehničar iz T-Koma došao jučer da montira Extra TV.

    Bojim se da priznam (da ne ureknem) - ali to je prvi servis T-Koma koji me je potpuno oduševio počevši od ljubaznosti, stručnosti i usluge tehničara koji je montirao sistem, preko kvaliteta uređaja do funkcionalnosti i osobina samih uređaja i sistema.

    Moram da priznam da sam vrlo prijatno iznenađen, i nadam se da će kvalitet Extra-TV ostati na ovom nivou nakon tog famoznog prvog mjeseca kada se može vratiti oprema i raskinuti ugovor.

    Problem je, jedino, u administraciji (ma da - to je uvijek bila "najslabija karika" kompletnog društva). Dok se "gospoda" u kancelarijama nakane da udare pečat po blanko ugovorima koje sam potpisao, pa dok se šefovi okupe da ih potpišu, pa dok ih ove "ćate" ponovo zavedu u registre i ture kockaste pečate, i dok to kurir okupi pa dopremi do pošte, pa dok pošta to preuzme, rasporedi i isporuči na kućnu adresu - proteći će barem još 2 mjeseca (ako se Ugovori uopšte i vrate, jer se često dogodi da se izgube u putu)...

    Ali što se tehnike tiče - svaka čast!!! Samo nastavite tako!!! I da ubacite i ove svježije filmove u videoteku, pa ću ja biti čest gost tog vašeg virtuelnog video-kluba. Još kad bi uveli i kladionicu kroz Extra TV - pola naše nacije ne bi uopšte imalo potrebu da izlazi iz kuće, osim da odemo do kafane. :mrgreen:
    A tačno znam ko ti je instalirao Evo je kod mene doma 3 mjeseca radi kao švajcarski sat.
    Ja čekamm Sailling, koliko kukam dako me ko čuje odje

  3. #1378
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    KOTOR
    Posts
    730
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mozda je bilo pitanje, da slucajno aparat za extra tv nema dva tv izlaza, ili samo ogranicen samo na jedan
    neuro-anatomican poremecaj retikularno-aktivacijskog sistema

  4. #1379
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,975
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    PITANJA

    1.a sto se desava sxa onima koji vrate extra pa hoce ponovo da uzmu
    2.mogu li na moj d-link router prikachiti extra tv dsl -g 684t , a da ne uzimam onaj ......

  5. #1380
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by massacre View Post
    mozda je bilo pitanje, da slucajno aparat za extra tv nema dva tv izlaza, ili samo ogranicen samo na jedan
    Ima dva SCART-a i jedan HDMI konektor

  6. #1381
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montegruja View Post
    PITANJA

    1.a sto se desava sxa onima koji vrate extra pa hoce ponovo da uzmu
    2.mogu li na moj d-link router prikachiti extra tv dsl -g 684t , a da ne uzimam onaj ......
    1. Dešava se to d asu se prizvali pameti (nema ljutiš, šala)

  7. #1382
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,975
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    24 Posts

    Default pitanje

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    1. Dešava se to d asu se prizvali pameti (nema ljutiš, šala)
    opet ih branis , salim se
    ma mislim ozbiljno sta se radi poslije svega toga

  8. #1383
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    KOTOR
    Posts
    730
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ima dva SCART-a i jedan HDMI konektor
    ali moram da gledam na oba televizora isto, jel tako
    neuro-anatomican poremecaj retikularno-aktivacijskog sistema

  9. #1384
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,145
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    579
    Thanked in
    338 Posts

    Default

    Normalno ..

  10. #1385
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montegruja View Post
    PITANJA

    1.a sto se desava sxa onima koji vrate extra pa hoce ponovo da uzmu
    2.mogu li na moj d-link router prikachiti extra tv dsl -g 684t , a da ne uzimam onaj ......
    1. Trebamo provjeriti kakva je procedura za ovakve korisnike. Najvjerovatnije nema besplatnih 30 dana (testiranja, koriscenja servisa,...).
    2. Za EXTRA TV se koristi predvidjena oprema. U tom slucaju imamo dva routera (Thomson i Pirelli) i jedan modem (D-Link 360R). Izmedju ostalog, ova oprema zajedno sa STB se iznajmljuje.

  11. #1386
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ima dva SCART-a i jedan HDMI konektor

  12. #1387
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    MNE-SRB-NL
    Posts
    4,264
    Thanks Thanks Given 
    237
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    73 Posts

    Default

    ooo helpdesk kad si se vratio? :mrgreen: a tih 30 dana u sustini nisu besplatna,ipak treba nesto da se plati
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  13. #1388
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpellStealer View Post
    ooo helpdesk kad si se vratio? :mrgreen: a tih 30 dana u sustini nisu besplatna,ipak treba nesto da se plati
    Da, u pravi ste. Instalaciona taksa iznosi 12.5eur.

  14. #1389
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    KOTOR
    Posts
    730
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mene su danas zvali da potrvrde, i da uzmu jos neke licne podatke, koliko ce dana proc dok ne dodju sa opremom.
    prijavio sam se jos prije novembra, preko interneta, dao mob i fiksni, oni zvali na mob, a ja promjenio drugu karticu, cemu onda fiksni telefon.

    steti li aparatu da radi do 15-16sati dnevno
    za sta sluzi ovaj external sata konektor
    Last edited by massacre; 13-03-08 at 19:00.
    neuro-anatomican poremecaj retikularno-aktivacijskog sistema

  15. #1390
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by massacre View Post
    mene su danas zvali da potrvrde, i da uzmu jos neke licne podatke, koliko ce dana proc dok ne dodju sa opremom.
    prijavio sam se jos prije novembra, preko interneta, dao mob i fiksni, oni zvali na mob, a ja promjenio drugu karticu, cemu onda fiksni telefon.

    steti li aparatu da radi do 15-16sati dnevno
    za sta sluzi ovaj external sata konektor
    Jesu li te zvalči da dodju na instalaciju ili samo da provjere da li si još zainteresovan? Ako je za instalaciju obično dolaze sjutri dan odma.
    Kojem aparatu? Ako misliš na receiver, moj radi 24h dnevno, ne gasim ga ama baš nikad
    Gdje vidiš sata konektor?

  16. #1391
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    3,365
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad preko USB kabla prebacim snimljene emisije sa risivera na računar - oni budu u MPG2 formatu (čini mi se, dosta su veliki). Kako da ih prebacim u DIVX, ili se može podesiti da risiver odmah snima u DIVX?

  17. #1392
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Jedino da otvoris STB izvadis HDD pa .rec fajl demultipleksujes ProjectX-om pa ga uz pomoc DVD lab opet satavis video i audio fajl i kreiras DVD. Kad sve to obavis gubis garanciju...

  18. #1393
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    3,365
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poseydon View Post
    Jedino da otvoris STB izvadis HDD pa .rec fajl demultipleksujes ProjectX-om pa ga uz pomoc DVD lab opet satavis video i audio fajl i kreiras DVD. Kad sve to obavis gubis garanciju...
    Treba li prije toga nafinglovati gurtne ili to radi auto-pilot? :blah:

  19. #1394
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,654
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djoks View Post
    Kad preko USB kabla prebacim snimljene emisije sa risivera na računar - oni budu u MPG2 formatu (čini mi se, dosta su veliki). Kako da ih prebacim u DIVX, ili se može podesiti da risiver odmah snima u DIVX?
    Zar taj USB nije disableovan? Ili ste ti i zch nešto uradili pa možete da prebačate materijal sa STB-a na kompjuter?
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  20. #1395
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djoks View Post
    Treba li prije toga nafinglovati gurtne ili to radi auto-pilot? :blah:
    Ako stavis FX-6800 cicngumice ide u auto modu

  21. #1396
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,145
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    579
    Thanked in
    338 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djoks View Post
    Kad preko USB kabla prebacim snimljene emisije sa risivera na računar - oni budu u MPG2 formatu (čini mi se, dosta su veliki). Kako da ih prebacim u DIVX, ili se može podesiti da risiver odmah snima u DIVX?
    Zar ne rekoste da ne može da se prebaca ?

  22. #1397
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by helpdesk View Post
    1. Trebamo provjeriti kakva je procedura za ovakve korisnike. Najvjerovatnije nema besplatnih 30 dana (testiranja, koriscenja servisa,...).
    2. Za EXTRA TV se koristi predvidjena oprema. U tom slucaju imamo dva routera (Thomson i Pirelli) i jedan modem (D-Link 360R). Izmedju ostalog, ova oprema zajedno sa STB se iznajmljuje.
    U slucaju da korisnik koji je vratio opremu (EXTRA TV) ponovo zeli instalaciju EXTRA TV-a nema mogucnost koriscenja servisa besplatno (30 dana).

  23. #1398
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    KOTOR
    Posts
    730
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    30 dana besplatno koriscenja extra tv- jel se odnosi na sve pakete ili samo na osnovni.
    i sto se tice porno paketa - zar nije zakon u cg da se smije emitovati od 23-07h
    neuro-anatomican poremecaj retikularno-aktivacijskog sistema

  24. #1399
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by massacre View Post
    30 dana besplatno koriscenja extra tv- jel se odnosi na sve pakete ili samo na osnovni.
    i sto se tice porno paketa - zar nije zakon u cg da se smije emitovati od 23-07h
    30 dana je Start + HBO paket

  25. #1400
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by massacre View Post
    30 dana besplatno koriscenja extra tv- jel se odnosi na sve pakete ili samo na osnovni.
    i sto se tice porno paketa - zar nije zakon u cg da se smije emitovati od 23-07h
    Montenegrina je odgovorila na prvo vase pitanje. XXX kanali u Plus paketu su po defaultu zasticeni (zakljucani) odgovarajucim PIN kodom. Ukoliko korisnik ne ukuca odgovarajuci PIN kod kada zeli gledati sadrzaj pomenute grupe kanala, program nije moguce gledati. Menadzement na platformi omogucava izmjenu PIN koda i slicnih stvari, tako da se sadrzaj moze zakljucati za mladju populaciju ili slicno (preporucljiva izmjena defaultnog PIN koda). Ukoliko dodje do gubljenja PIN koda i za to postoji rjesenje,...
    Last edited by helpdesk; 14-03-08 at 15:21.

Page 56 of 830 FirstFirst ... 64652535455565758596066106156556 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •