Page 83 of 1169 FirstFirst ... 3373798081828384858687931331835831083 ... LastLast
Results 2,051 to 2,075 of 29206

Thread: Tenis

  1. #2051
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    176
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Tsonga je pobjedio Nadala i napravio veliki uspjeh.Medjutim u ovom trenutku, na ovoj podlozi Nadal i Novak su NEBO I ZEMLJA!
    Novak igra zrelo, sigurno, pametno...
    Nema tu prevelikih grešaka.Nadal je odlično konstatovao za Tsonga:
    Pokazao je da može da igra na briljantan način ali pitanje je koliko može da igra u takvoj formi!
    E u tome je danas, razlika izmedju Novaka i bilo kojeg tenisera u ovom momentu!
    Novak može odigrati slabije ali nikako mnogo slabo i čak iz te situacije izvući mnogo dok Tsonga ne može dva puta za veoma kratak period pružiti velike igre!
    Da ne pričam više, Nole će ga ,,odrati"
    Mnogo ,mnogo lakše nego što bilo ko misli: 3:0!
    Nemoj brate da baksuziras Noletu s takvim prognozama.A ja sam nesto ubijedjen da ce Tsonga pobijediti Novaka, jer sa onakvom igrom, kao protiv nadala pobijedio bi i da mu je dubl na suprotnoj strani mreze

  2. #2052
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    931
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tony_m View Post
    Nemoj brate da baksuziras Noletu s takvim prognozama>A ja sam nesto ubijedjen da ce Tsonga pobijediti Novaka, jer sa onakvom igrom, kao protiv nadala pobijedio bi i da mu je dubl na suprotnoj strani mreze
    Nadal je vec dva mjeseca u strahovitom padu tako da ne mozes da uporedjujes nadala sa djokovicem koji je itekako spreman(ne zaboravi da je dobio federera sa 3-0 sto niko nije upsio jos od 2004 godine)

    Ja mislim da ce djokovic da dobije Tsonga, najvise bih volio da bude 3-0 i tako zavrsio AO bez ijednog izgubljenog seta i tako dokaze svoju velicinu.

  3. #2053
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,018
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    presmijesni su mi komentari na b92 tipa "gore glavu Ana, bice jos GS"...


    "Ponosan sam na nase tenisere.
    Ponosan sam na tebe Ana !!!
    Verujem da si i ti ponosna na nas koji smo verovali u tebe, i u pobedi i u porazu...zauvek..."
    Pa zar nisu u pravu, malo li je stici do finala nekog GS i biti 2. na WTA listi? Svaka chast Ani, ali za ovakvu Marijinu igru jednostavno mora josh da se pomuchi...

    Nisam gledala tog Tsunamija tako da ne znam kakav je, ali poshto mi je Nadal ispao navijam za Noleta.



    Mademoiselle.

  4. #2054
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,658
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    mislim da conga nema sanse protiv djokovica sjutra... budimo ipak realni

  5. #2055
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Steta za Anu, statistika je pokazala da je izgubila zbog duplo vise neiznudjenih gresaka, a u direktnim poenima su bile priblizne.
    Velika je sansa bila kod 5-4 i 0-30 u 1.setu.

  6. #2056
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Steta za Anu, statistika je pokazala da je izgubila zbog duplo vise neiznudjenih gresaka, a u direktnim poenima su bile priblizne.
    Velika je sansa bila kod 5-4 i 0-30 u 1.setu.

  7. #2057
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    imala je sansu kod 5-4 i 0-30 u 1. setu.
    kostalo je duplo vise neiznudjenih gresaka, jer su i direktnim poenima bile priblizne.

  8. #2058
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    imala je sansu kod 5-4 i 0-30 u 1. setu.
    kostalo je duplo vise neiznudjenih gresaka, jer su i direktnim poenima bile priblizne.

  9. #2059
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tony_m View Post
    Nemoj brate da baksuziras Noletu s takvim prognozama>A ja sam nesto ubijedjen da ce Tsonga pobijediti Novaka, jer sa onakvom igrom, kao protiv nadala pobijedio bi i da mu je dubl na suprotnoj strani mreze
    Pa upravo,ako si pažljivo čitao moj post, rekao sam da ako ponovi igru kao protin Nadala biće teško!
    Medjutim Tsonga je kao i svaki prosječan igrač, može da igra odlično, savršeno jedan meč a onda padne u igri 100%!
    Ubjedjen sam da bi Nadal u narednih 10 mečeva bez ikakvih problema slavio u bar 8-9!
    Djoković je upravo igrač koji najmanje odgovara Tsongi!
    pametan,zreo, siguran malo griješi ...
    Tsonga previše forsira udarce te sam ubjedjen ,,puknu će kao tikva".
    Zato priatelju moj ne boj se ništa nego na miru posmatraj novog kralja tenisa!
    Libertas

  10. #2060
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tony_m View Post
    Nemoj brate da baksuziras Noletu s takvim prognozama>A ja sam nesto ubijedjen da ce Tsonga pobijediti Novaka, jer sa onakvom igrom, kao protiv nadala pobijedio bi i da mu je dubl na suprotnoj strani mreze
    Tsonga je samo jedan od mnogih prosječnih igrača koji može da ima ,,svoj dan" i to je sve!
    Novak je ipak prevelik zalogaj za njega.
    Sigurno 3-0!
    Nadal igra ,,sirovi" tenis zato je sa njim mogao dok Nole je prefinjeni tehničar i taktičar koji se ne oslanja na ubitačne udarce nego na rafiniranost!
    Uostalom sve će se vidjeti sjutra!
    Libertas

  11. #2061
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nolak će ga dobiti kao i svakog prosječnog igrača jer Tsonga ne može dva puta u dva dana odigrati vrhunski, jer da može bio bi 2 teniser svijeta a ne bog zna koji!
    Libertas

  12. #2062
    Join Date
    May 2004
    Posts
    8,044
    Thanks Thanks Given 
    304
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    132 Posts

    Thumbs down

    Što je ovo, poslije posta od podneva mi ne prikazuje nijedan???

  13. #2063
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    931
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Desert Eagle View Post
    Rekoh ja... Marija osvaja lagano

    Sjutra josh Nole da izgubi i moj vikend je ispunjen :mrgreen:
    A sto je tolika mrznja u tebi kralju? Neyebica a?

  14. #2064
    Join Date
    May 2007
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mislim se dal da nocas uplatim 50 E na djokovica ili ne....

  15. #2065
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ujutro u 9 i po je mec, je l?

  16. #2066
    Join Date
    May 2007
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jes'.........

  17. #2067
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Tsonga je samo jedan od mnogih prosječnih igrača koji može da ima ,,svoj dan" i to je sve!
    Novak je ipak prevelik zalogaj za njega.
    Sigurno 3-0!
    Nadal igra ,,sirovi" tenis zato je sa njim mogao dok Nole je prefinjeni tehničar i taktičar koji se ne oslanja na ubitačne udarce nego na rafiniranost!
    Uostalom sve će se vidjeti sjutra!
    Tsonga nema "svoj dan" nego turnir - pobijedio je od početka četiri igrača iz prvih 14, uključujući i Nadala koji uopšte nije igrao slabo, nego je jednostavno nadjačan. Đokovića čeka ekstra težak posao i bolje da ne potcijeni protivnika.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  18. #2068
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala, Djokovicu

  19. #2069
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    presmijesni su mi komentari na b92
    Jos su smijesniji na sportskoj centrali za Novaka, tipa "proradio srpski inat"

  20. #2070
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    A sto je tolika mrznja u tebi kralju? Neyebica a?
    Jes, zamisli
    Io ci credo!

    Welcome



  21. #2071
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Desert Eagle View Post
    Rekoh ja... Marija osvaja lagano

    Sjutra josh Nole da izgubi i moj vikend je ispunjen :mrgreen:
    I moj isto, da zajedno slavimo

  22. #2072
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jesam i ja jedini koji primjecuje kako mnogi pisu po 4-5 istih postova jedan za drugim? Je li ovo epidemija neka, sta li je? Ja uplatih singl na Tsongu, pa cemo vidjeti sjutra

  23. #2073
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,018
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Question

    Ja sam imala 3 ista posta pa sam obrisala 2, bilo je nekih problema sa postovanjem...

    Mozhe li neko da mi kazhe shto se deshava sa Krstajickom i Radunovickom? Te cure imaju po 20ak godina (tako neshto) i josh uvijek igraju ITF turnire (ili je mozhda Krstajicka pochela WTA, nisam sigurna)...



    Mademoiselle.

  24. #2074
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sta se desava? Znas li koliko trenera ima u CG koji mogu da spremaju igrace za WTA? Niti jedan. A znas li koliko kosta da idu u inostranstvo da treniraju? Previse za nase uslove...

  25. #2075
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,018
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Njih dvije su odavno u inostranstvu...



    Mademoiselle.

Page 83 of 1169 FirstFirst ... 3373798081828384858687931331835831083 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 10 users browsing this thread. (0 members and 10 guests)

Similar Threads

  1. Tenis
    By mirkoilic in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-01-23, 07:25
  2. Tenis
    By Mojsije in forum Game Server CG
    Replies: 18
    Last Post: 15-01-10, 01:59
  3. Tenis u PG...
    By Igi in forum Sve i svašta
    Replies: 17
    Last Post: 12-06-09, 18:09
  4. Tenis
    By getaway blues in forum Olimpijada
    Replies: 136
    Last Post: 18-08-08, 20:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •