Page 81 of 1169 FirstFirst ... 3171777879808182838485911311815811081 ... LastLast
Results 2,001 to 2,025 of 29206

Thread: Tenis

  1. #2001
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Zavisi kako?
    uzmite sobu :mrgreen:
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  2. #2002
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,018
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ahahah, shto radi montenegrina! Ja necu ni ici u krevet jer se sigurno ne bih digla u 3:30 obzirom da sam se jutros probudila u 9 za Noletov mech...



    Mademoiselle.

  3. #2003
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    uzmite sobu :mrgreen:
    Pa ne zivim ja na ulicu, kakva soba, imam kucu. I veliki plac pored mora
    P.S. Opet ja odoh u off topic ali oprosticete primorki, ponekad ne moze zacepit gubicu

  4. #2004
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prodajes li taj plac?

  5. #2005
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    Prodajes li taj plac?
    A ne, ne. Cekam da svi sve rasprodaju pa da ja moj u zlato dam

    Nego, zna li se satnica muskog finala u nedjelju?

  6. #2006
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,245
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    OLi ostavit ti taj broj telefona,pa se chujemo poslije 3



    :mrgreen:
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  7. #2007
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nole - Ali je u nedelju ujutru u 9.30

  8. #2008
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mc_esseny View Post
    OLi ostavit ti taj broj telefona,pa se chujemo poslije 3

    :mrgreen:
    Ali to na PM, oce se ljudi pokomatit ovdje zbog tebe nocas Montenegrina

  9. #2009
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    Ali to na PM, oce se ljudi pokomatit ovdje zbog tebe nocas Montenegrina
    Ao DIDI izvini za ove off topice ali sto cu kad me izazivaju
    Imam tri broja pa polako, bice za svakoga vremena i po koja slobodna linija

    Uh, bas super satnica za musko finale. Nole ce ga dobiti u tri seta tako da ce bit vremena i uvatiti vremena na sunce nedje uz more na kafu .

    P.S. zamolila bih Neobicnoga da se izvini odje forumasima sto je pokrenuo bespotrebne rasprave

  10. #2010
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    931
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    alfa_seljacina, e ako je federer odigrao sjajno onda smo ja i ti gledali 2 razlicita meca.da je djoka odigra dobro to stoji ali federer nije bio federer (zahvaljujuci odlicnoj igri djokovica) ne samo danas nego na cijelom turniru.
    Ne znam sto je onda sporno u mojoj izjavi? Federer je imao toliko dobrih poena u toku meca da je pokazao zasto je broj 1 u svijetu i isto je pokazao da se najvise boji djokovica da vidi na svom mjestu zato ga toliko malo pominje kada daje intervjue. Veliki broj gresaka je samo dokaz nervoze koju Federer rijetko pokazuje a nervoza je zbog straha(koji ima i kad igra sa nadalom).

    Djokovic je igrao manje atraktivnu partiju samo zbog toga sto ima za cilj da dobije Federera koji je svim teniserima na nisanu ali nikako da ga skinu ali vjerujem da ce djokovic vec ove godine igrati uz Federera jedan od najljepsih tenis partija ikada sto je nerijetko do sada i pokazivao.

    Vrijeme je da Federera zamijene drugi, ipak se i on zasitio, namlatio se para i sad moze sa onom Miroslavom(kako li se zove) da kulira do kraja zivota, ovako ce svako zeljeti da ga dobije a ako udje u serijal poraza samo ce se kompromitovati, naceo ga je prvo djokovic, pa bagdatis ponizio pa sad opet djokovic...... on je vec bivsi na tronu...

  11. #2011
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    352
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Zavisi kako?
    Pa mogao bih casom vode
    ili da maknem jorgance sa tebe
    skuvam kaficu
    ukljucim tv

    pjevam
    Ban u Srbiji zato sto sam crnogorac
    Ban u hrvatskoj crnogorac
    Ban u crnoj gori crnogorac
    ...

  12. #2012
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    352
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ao DIDI izvini za ove off topice ali sto cu kad me izazivaju
    Imam tri broja pa polako, bice za svakoga vremena i po koja slobodna linija

    Uh, bas super satnica za musko finale. Nole ce ga dobiti u tri seta tako da ce bit vremena i uvatiti vremena na sunce nedje uz more na kafu .

    P.S. zamolila bih Neobicnoga da se izvini odje forumasima sto je pokrenuo bespotrebne rasprave
    HOCUUUUUUU
    moze pjesma
    IZVINI IZVINI KHM.
    :cry:

    A ZA DIDIJA
    samo nemoj nemoj po glavi druze plavi
    Ban u Srbiji zato sto sam crnogorac
    Ban u hrvatskoj crnogorac
    Ban u crnoj gori crnogorac
    ...

  13. #2013
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ao DIDI izvini za ove off topice ali sto cu kad me izazivaju
    Imam tri broja pa polako, bice za svakoga vremena i po koja slobodna linija

    Uh, bas super satnica za musko finale. Nole ce ga dobiti u tri seta tako da ce bit vremena i uvatiti vremena na sunce nedje uz more na kafu .

    P.S. zamolila bih Neobicnoga da se izvini odje forumasima sto je pokrenuo bespotrebne rasprave
    Montenegrina, ako ovdje objavis te brojeve, musko finale ce se igrati na tvom placu vec ovog jutra

    @Alfa, ti svojim postovima samo pokazujes da si prilicno ostrascen i da o tenisu znas jako "puno". Ja se ne mogu vise sa tobom raspravljati, odoh da odmaram glas

  14. #2014
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    352
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    Montenegrina, ako ovdje objavis te brojeve, musko finale ce se igrati na tvom placu vec ovog jutra

    @Alfa, ti svojim postovima samo pokazujes da si prilicno ostrascen i da o tenisu znas jako "puno". Ja se ne mogu vise sa tobom raspravljati, odoh da odmaram glas
    UZ BBM

    Meni je svejedno koja ce pobijediti
    bas mi je svejedno
    obje su sjatke
    Ban u Srbiji zato sto sam crnogorac
    Ban u hrvatskoj crnogorac
    Ban u crnoj gori crnogorac
    ...

  15. #2015
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tsonga je pobjedio Nadala i napravio veliki uspjeh.Medjutim u ovom trenutku, na ovoj podlozi Nadal i Novak su NEBO I ZEMLJA!
    Novak igra zrelo, sigurno, pametno...
    Nema tu prevelikih grešaka.Nadal je odlično konstatovao za Tsonga:
    Pokazao je da može da igra na briljantan način ali pitanje je koliko može da igra u takvoj formi!
    E u tome je danas, razlika izmedju Novaka i bilo kojeg tenisera u ovom momentu!
    Novak može odigrati slabije ali nikako mnogo slabo i čak iz te situacije izvući mnogo dok Tsonga ne može dva puta za veoma kratak period pružiti velike igre!
    Da ne pričam više, Nole će ga ,,odrati"
    Mnogo ,mnogo lakše nego što bilo ko misli: 3:0!
    Libertas

  16. #2016
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zar nije musko finale isto u 3:30 ?ja sam mislio i za zensko u 9:30,no se zajebah

    GOOOOOOOOOO ANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!

    GOOOOOOOOOOOO NOLEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!

    GO NENAD ZIMONJICCCCCCCC!!!!!!!(mix-dubl finale)
    Last edited by Ujak; 25-01-08 at 21:46.

  17. #2017
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    931
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    Montenegrina, ako ovdje objavis te brojeve, musko finale ce se igrati na tvom placu vec ovog jutra

    @Alfa, ti svojim postovima samo pokazujes da si prilicno ostrascen i da o tenisu znas jako "puno". Ja se ne mogu vise sa tobom raspravljati, odoh da odmaram glas
    Nisam ostrascen vec realan a kad sam ja pratio tenis ti si piskio u gace djecko

  18. #2018
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    Prejako... Vrištačica je zabrinuta zbog Aninih patika i škripanja...
    http://www.news.com.au/heraldsun/sto...-11088,00.html
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  19. #2019
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    Da nema neko sliku kad mu je cijela familija na nogama u onim duksevima?

    http://sports.yahoo.com/ten/photo?sl...ily&prov=getty

  20. #2020
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,066
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Da ne pričam više, Nole će ga ,,odrati"
    Mnogo ,mnogo lakše nego što bilo ko misli: 3:0!
    Ako mozes jos da mi kazes po setovima kako ce to izgledat?

  21. #2021
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,018
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile

    Cmoooooooooook!



    Mademoiselle.

  22. #2022
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahaha federer od sebe stvorio cudoviste !

    http://www.index.hr/sport/clanak/fed...te/372235.aspx

  23. #2023
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,018
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uf, da ce pochet' ovaj mech vishe... Navijam za Anu svim srcem, ali nema sumnje da je Sharapova favorit... U kakvoj se formi pojavila na turniru i kakav je zhrijeb imala u odnosu na Anu + ochistiti Henin sa 6:0 prvi put u njenoj karijeri... Uf uf uf

    'Ajde Anaaaaaaaaaaaaaaaaaa!



    Mademoiselle.

  24. #2024
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,462
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja evo vatam zalet sa animiranim komedijama do mecha, prvo Happy Feat pa Monsters, dako akumuliram dovoljno pozitivnog raspolozenja do pola 4
    Just to slip the skin...

  25. #2025
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    poslusaj i Booksovce u medjuvremenu

Page 81 of 1169 FirstFirst ... 3171777879808182838485911311815811081 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Similar Threads

  1. Tenis
    By mirkoilic in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-01-23, 07:25
  2. Tenis
    By Mojsije in forum Game Server CG
    Replies: 18
    Last Post: 15-01-10, 01:59
  3. Tenis u PG...
    By Igi in forum Sve i svašta
    Replies: 17
    Last Post: 12-06-09, 18:09
  4. Tenis
    By getaway blues in forum Olimpijada
    Replies: 136
    Last Post: 18-08-08, 20:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •