Ahahah, shto radi montenegrina!Ja necu ni ici u krevet jer se sigurno ne bih digla u 3:30 obzirom da sam se jutros probudila u 9 za Noletov mech...
![]()
/me stetan
Amor dolor est!
Amor vincit omnia!
obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html
Ahahah, shto radi montenegrina!Ja necu ni ici u krevet jer se sigurno ne bih digla u 3:30 obzirom da sam se jutros probudila u 9 za Noletov mech...
![]()
Prodajes li taj plac?
OLi ostavit ti taj broj telefona,pa se chujemo poslije 3
:mrgreen:
~
Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.
Nole - Ali je u nedelju ujutru u 9.30
Ao DIDI izvini za ove off topice ali sto cu kad me izazivaju
Imam tri broja pa polako, bice za svakoga vremena i po koja slobodna linija
Uh, bas super satnica za musko finale. Nole ce ga dobiti u tri seta tako da ce bit vremena i uvatiti vremena na sunce nedje uz more na kafu.
P.S. zamolila bih Neobicnoga da se izvini odje forumasima sto je pokrenuo bespotrebne rasprave![]()
Ne znam sto je onda sporno u mojoj izjavi? Federer je imao toliko dobrih poena u toku meca da je pokazao zasto je broj 1 u svijetu i isto je pokazao da se najvise boji djokovica da vidi na svom mjestu zato ga toliko malo pominje kada daje intervjue. Veliki broj gresaka je samo dokaz nervoze koju Federer rijetko pokazuje a nervoza je zbog straha(koji ima i kad igra sa nadalom).
Djokovic je igrao manje atraktivnu partiju samo zbog toga sto ima za cilj da dobije Federera koji je svim teniserima na nisanu ali nikako da ga skinu ali vjerujem da ce djokovic vec ove godine igrati uz Federera jedan od najljepsih tenis partija ikada sto je nerijetko do sada i pokazivao.
Vrijeme je da Federera zamijene drugi, ipak se i on zasitio, namlatio se para i sad moze sa onom Miroslavom(kako li se zove) da kulira do kraja zivota, ovako ce svako zeljeti da ga dobije a ako udje u serijal poraza samo ce se kompromitovati, naceo ga je prvo djokovic, pa bagdatis ponizio pa sad opet djokovic...... on je vec bivsi na tronu...
Tsonga je pobjedio Nadala i napravio veliki uspjeh.Medjutim u ovom trenutku, na ovoj podlozi Nadal i Novak su NEBO I ZEMLJA!
Novak igra zrelo, sigurno, pametno...
Nema tu prevelikih grešaka.Nadal je odlično konstatovao za Tsonga:
Pokazao je da može da igra na briljantan način ali pitanje je koliko može da igra u takvoj formi!
E u tome je danas, razlika izmedju Novaka i bilo kojeg tenisera u ovom momentu!
Novak može odigrati slabije ali nikako mnogo slabo i čak iz te situacije izvući mnogo dok Tsonga ne može dva puta za veoma kratak period pružiti velike igre!
Da ne pričam više, Nole će ga ,,odrati"
Mnogo ,mnogo lakše nego što bilo ko misli: 3:0!
Libertas
zar nije musko finale isto u 3:30 ?ja sam mislio i za zensko u 9:30,no se zajebah
GOOOOOOOOOO ANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!
GOOOOOOOOOOOO NOLEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!
GO NENAD ZIMONJICCCCCCCC!!!!!!!(mix-dubl finale)
Last edited by Ujak; 25-01-08 at 21:46.
Prejako... Vrištačica je zabrinuta zbog Aninih patika i škripanja...
http://www.news.com.au/heraldsun/sto...-11088,00.html
...dip your hands in the water,
the same deep water as me...
hahahaha federer od sebe stvorio cudoviste !
http://www.index.hr/sport/clanak/fed...te/372235.aspx
Uf, da ce pochet' ovaj mech vishe... Navijam za Anu svim srcem, ali nema sumnje da je Sharapova favorit... U kakvoj se formi pojavila na turniru i kakav je zhrijeb imala u odnosu na Anu + ochistiti Henin sa 6:0 prvi put u njenoj karijeri... Uf uf uf![]()
'Ajde Anaaaaaaaaaaaaaaaaaa!![]()
Ja evo vatam zalet sa animiranim komedijama do mecha, prvo Happy Feat pa Monsters, dako akumuliram dovoljno pozitivnog raspolozenja do pola 4![]()
Just to slip the skin...
poslusaj i Booksovce u medjuvremenu![]()
There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)
Bookmarks