Page 82 of 1169 FirstFirst ... 3272787980818283848586921321825821082 ... LastLast
Results 2,026 to 2,050 of 29206

Thread: Tenis

  1. #2026
    Join Date
    May 2007
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    FedEx nije izgubio mec sa 3-0 jos od sredine 2002. godine, tako da je sve jasno sto se tice Djokoviceve igre. Prije svega me raduje sto je mentalno sad mnogo spremniji, mnogo sigurniji u zavrsnicama, ali i dalje ocajan na mrezi i samo solidan na servisu. Kad ta dva aspekta igre popravi i dovede na dobar nivo, moci ce da ide na prvo mjesto.
    ako je tebi servis od 206 KM/H solidan

  2. #2027
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,790
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Player View Post
    ako je tebi servis od 206 KM/H solidan
    federerov maximalni seriv je 206.on u prosjeku servira 185-190.ponekad takne 200.djole je danas ubija sa servisom.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  3. #2028
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,790
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    sto je crka ovaj forum.ispade moj post prije desert-ovog a postova sam poslije njega.J***** mu oca sa djolem i nolem
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  4. #2029
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka mu chast! Odigrao je predobro.
    Io ci credo!

    Welcome



  5. #2030
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobila Sharapova

  6. #2031
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,738
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    69 Posts

    Default

    Evo dobi Sarapova.

    Steta sto nijesu u finalu Novak i Ana, to bi bilo lijepo
    - Ladan ko taština duša -

  7. #2032
    Join Date
    May 2004
    Posts
    8,044
    Thanks Thanks Given 
    304
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    132 Posts

    Arrow

    Šteta za Anu, protiv ovakvog servis monstruma je morala bit koncentrisanija, ubila je i mreža...


    Idemo dalje, Novak je na potezu.

  8. #2033
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Player View Post
    ako je tebi servis od 206 KM/H solidan
    Player, servis se ne mjeri samo brzinom. Federer ne servira brzo, ali ima ubitacan servis, jer je izuzetno precizan. Sto se tice snage i brzine, 206 je sporo za musku konkurenciju, 206 km/h serviraju sestre Williams, a Tsonga je protiv Nadala servirao drugi servis 212 km/, dok je prvi redovno isao preko 220. Rodick je na AO odservirao 237 km/h, i tako dalje... Nole je jos uvijek samo solidan na servisu.

    Ana je danas u finalu previse grijesila, od poslednja 4 poena u zadnjem gemu, 3 su bila njena greska. Tako se ne dobija turnir, previse je nervozna bila

  9. #2034
    Join Date
    May 2004
    Posts
    8,044
    Thanks Thanks Given 
    304
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    132 Posts

    Arrow

    Tačno. Izgubila ga je više zbog grešaka kakve se u finalu ne smiju praviti, pogotovo protiv ovakvog protivnika.

  10. #2035
    Nabla Guest

    Default

    Ovo je bio mec bez ikakve napetosti. Sami plasman u finale joj je ogroman uspjeh. Treba jos mnogo da radi da bi bila broj 1.

  11. #2036
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Unforced errors: Marija 15, Ana 33. To je kljucni faktor u ovom mecu, a sto je najgore, ne bih rekao da je Marija natjerala Anu na te greske, vec je ipak to bilo najvise zbog nervoze. Marija je odlicno servirala, osvojila 90% poena na svoj prvi servis, sto je ubitacno skroz. Sve u svemu, pobijedio je bolji u ovom trenutku, Ani se nema sto zamjeriti. Samo se nadam da ce ostati do kraja korektna, da se nece sad vaditi na neke povrede i vise sile ko Jelena sto vazda cini

  12. #2037
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ana nikad gora, Marija nikad bolja.Zasluzena pobjeda Sarapove, samo joj ovaj govor na kraju nista nije trebao)Htjela je da ispadne faca i ql i tako to, ali ono posrala se muski)Sve u svemu, drago mi je sto je osvojila jer stvarno nije fer da Ana sa onakvom igrom dobije mec.Ima jos puno da radi kao sto rece neko gore.Na kraju, ipak je mnoooogo ljepsa od Sarapove.Neka se barem time tjesiUh, lutka moja

  13. #2038
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rvasanin View Post
    Ana nikad gora, Marija nikad bolja.Zasluzena pobjeda Sarapove, samo joj ovaj govor na kraju nista nije trebao)Htjela je da ispadne faca i ql i tako to, ali ono posrala se muski)Sve u svemu, drago mi je sto je osvojila jer stvarno nije fer da Ana sa onakvom igrom dobije mec.Ima jos puno da radi kao sto rece neko gore.Na kraju, ipak je mnoooogo ljepsa od Sarapove.Neka se barem time tjesiUh, lutka moja
    Sta je rekla, ja nisam cuo, jer su mi neki arapski komentatori, pa sam ugasio, nisam pratio ceremoniju?
    Sto se ljepote tice, time neka se tjesi kad bude manekenka, na terenu joj to ne znaci nista... ama bas nista

  14. #2039
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Neverland
    Posts
    1,763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    stvarno je loshe Ana igrala u finalu,ali ipak srebro nije nimalo loshe...
    u svakom slucaju svaka chast za nju...LUTKA
    goooo NoLe
    You know the first rule of combat? Shoot them before they shoot you.

  15. #2040
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka cast Sharapovoj, bila je mnogo bolja.Lagano je uzimala gejmove na svoj servis, Ana je slabo servirala i na svaku razmjenu udaraca se samo cekala njena greska.
    Sto se mene tice najradje bi da su obje izgubile, nevjerovatno me iznerviralo njihova ponasanje. Sharava me nervira onako kao pojava, a Ana ima teskih psiholoskih problema - stalno je pod nekom tenzijom, svaki poen slavi kao da je osvojila AO (sto protivnik moze shvatiti kao provokaciju), trazi chalenge kad je lopta metar u out, izmedju poena hoda kao da joj je neko zabo metlu u guzicu i pritom nesto prica sama sa sobom i slavi iako je prethodni poen izgubila.

  16. #2041
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,454
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sarapova je definitivno u zivotnoj formi!

  17. #2042
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobi Sarapova, mislio sam da ce to Ana pobjediti...

  18. #2043
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    9,553
    Thanks Thanks Given 
    2,369
    Thanks Thanks Received 
    494
    Thanked in
    313 Posts

    Default

    Aooo sto je ovo, Ana nikako da se konsoliduje kada udje u finale...Luce moje...
    Sada ostaje da vidimo Djoku oce li sto da ucini.

  19. #2044
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    352
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni su obje dobre
    Ban u Srbiji zato sto sam crnogorac
    Ban u hrvatskoj crnogorac
    Ban u crnoj gori crnogorac
    ...

  20. #2045
    Join Date
    May 2007
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dobi sharapova pih!

  21. #2046
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,790
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    presmijesni su mi komentari na b92 tipa "gore glavu Ana, bice jos GS"...


    "Ponosan sam na nase tenisere.
    Ponosan sam na tebe Ana !!!
    Verujem da si i ti ponosna na nas koji smo verovali u tebe, i u pobedi i u porazu...zauvek..."
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  22. #2047
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Rekoh ja... Marija osvaja lagano

    Sjutra josh Nole da izgubi i moj vikend je ispunjen :mrgreen:
    Io ci credo!

    Welcome



  23. #2048
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    laciale,umjesto rogera stavi:

    Novak Djokovic,maestro senza rivali.

  24. #2049
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,790
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milan_nel_culo View Post
    laciale,umjesto rogera stavi:

    Novak Djokovic,maestro senza rivali.
    mora djoka jod popare da jede...
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  25. #2050
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    176
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Tsonga je pobjedio Nadala i napravio veliki uspjeh.Medjutim u ovom trenutku, na ovoj podlozi Nadal i Novak su NEBO I ZEMLJA!
    Novak igra zrelo, sigurno, pametno...
    Nema tu prevelikih grešaka.Nadal je odlično konstatovao za Tsonga:
    Pokazao je da može da igra na briljantan način ali pitanje je koliko može da igra u takvoj formi!
    E u tome je danas, razlika izmedju Novaka i bilo kojeg tenisera u ovom momentu!
    Novak može odigrati slabije ali nikako mnogo slabo i čak iz te situacije izvući mnogo dok Tsonga ne može dva puta za veoma kratak period pružiti velike igre!
    Da ne pričam više, Nole će ga ,,odrati"
    Mnogo ,mnogo lakše nego što bilo ko misli: 3:0!
    Nemoj brate da baksuziras Noletu s takvim prognozama>A ja sam nesto ubijedjen da ce Tsonga pobijediti Novaka, jer sa onakvom igrom, kao protiv nadala pobijedio bi i da mu je dubl na suprotnoj strani mreze

Page 82 of 1169 FirstFirst ... 3272787980818283848586921321825821082 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Similar Threads

  1. Tenis
    By mirkoilic in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-01-23, 07:25
  2. Tenis
    By Mojsije in forum Game Server CG
    Replies: 18
    Last Post: 15-01-10, 01:59
  3. Tenis u PG...
    By Igi in forum Sve i svašta
    Replies: 17
    Last Post: 12-06-09, 18:09
  4. Tenis
    By getaway blues in forum Olimpijada
    Replies: 136
    Last Post: 18-08-08, 20:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •