
Originally Posted by
sinisam
Tsonga je samo jedan od mnogih prosječnih igrača koji može da ima ,,svoj dan" i to je sve!
Novak je ipak prevelik zalogaj za njega.
Sigurno 3-0!
Nadal igra ,,sirovi" tenis zato je sa njim mogao dok Nole je prefinjeni tehničar i taktičar koji se ne oslanja na ubitačne udarce nego na rafiniranost!
Uostalom sve će se vidjeti sjutra!
Tsonga nema "svoj dan" nego turnir - pobijedio je od početka četiri igrača iz prvih 14, uključujući i Nadala koji uopšte nije igrao slabo, nego je jednostavno nadjačan. Đokovića čeka ekstra težak posao i bolje da ne potcijeni protivnika.
...dip your hands in the water,
the same deep water as me...
Bookmarks