sreca pa zlatan nije igrao
To je to ser ex mitiser! I ja vjerujem u rad Filipovića, biće to dobro...
A o Vlaisavljeviću je suvišno trošiti riječi, preostaje nam samo da čekamo da vidimo kad će se pomjeriti ili ukloniti sa klupe...
Last edited by Ramos; 13-09-07 at 01:29.
sreca pa zlatan nije igrao
ja zadovoljan viđenim.
igrali smo odličnih 60-70 min (mislim da smo 10tak min prije primljenog gola počeli da padamo)
što udariste po Burzu baš toliko ? ja ne bih rekao da je baš tako loše igrao, pogotovo prvo pol.
jeli kome frka da kaže da je kapiten izgubio 30 puta više lopti, od kojih pola bespotrebno i da baš i nije oduševio?
dobili smo nešto MNOOGOOO važno iz ove utakmice. Peković je za naše uslove odličan igrač i po meni 1. opcija na sredini. isto tako i drinčić je dobro odigrao, čupa, grize, kida ali ne uprazno kao ćiro i tumbasević. bogavac takođe ima mjesta u ovoj ekipi, makar sa klupe da ulazi. i Jeknić je dobar igrač, po meni bolji od tanasijevića.
Filipović polako stvara ekipu koja će na nešto da liči, samo treba vremena.
samo pitanje, jel ovo što pričate o Fatiću samo na osnovu toga što igra u Inter ili na osnovu nečeg prikazanog ?
Žao mi onog Božovića, popi dva komada na debiju, ostaviće mu to traume. Jes da nije kriv, ali svejedno!
70 min. su momci igrali odlično...prvi put da su imali igru
bolesno ljubomorno vreme i ljubomorne žene....
Tipican Crnogorski fudbal ,zalete se junacki i onda se vazda nadje neki debil ljigavi da izigrava " Ronaldinja " ,i kvari igru ! Oni brav iz Rome vucinica je usra desetak odlicnijeh napada koji su komotno mogli bit golovi ,ali se mora sevat ,mora se majmunistat ! No dako su nesto naucili od Sweda kako se timski igra i kako jedan fudbaler ne znaci ni qurac za kompletan tim !
Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!
Prvo poluvrijeme je igra bila dobra nema sto, Vucinic je pravi majstor, ali samo kad hoce
Zadovoljan sam sa 1-2, mislim ipak je falilo Svedjanima Ibraimovic, a nama Vukcevic i Jovetic.
Drugo poluvrijeme je zalutalo, i nase kriticne male greske su nasledile u 1-2 rezultat.
Trebali smo drugo poluvrijeme manje napadati, a vise braniti svoju polovinu i gol, da bih zadrzali za nas onaj 1 a za njih 0.
Ma samo da kazem da ovi Svedjani prljavo igraju; kada gube se vucu i ko ce znat sto jos...
Ali dobro 1-2 je fantastican rezultat za nasu malu zemlju koja je tek pocela da igra na ovakvi nivo. Igra i sve ostalo ce se popraviti u buducnost.
Uglavno smo pokazali da mozemo nesto, i da nismo staro kvodzdje kao ono iz Srbije...
po meni jes...
svaki napad, znaci bukvalno svaki napad je isao preko vucinica! opucili su ga kao magarca, pa nije on jedini igrac u ekipi,najbolji jeste ali nije jedini... burzanovic je prije utakmice govorio o tome kako ce preuzeti odgovornost, evo vidjeli smo kako je preuzeo, cim primi loptu doda je vucinicu...
previse kritikujete vucinica, od njega se ne moze ocekivati da bas svaki napad probije...
...
Ne kritikujemo mi mi njega sto ne "probija" napade no sto ka i ostali koji se "probiju" Crnogorci na zapad izigravaju bolesne majmune na stetu REPEREZENTACIJE CRNE GORE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Manje sevanja manje prdnjave i imamo mi konja za trku sto se tice fudbala , i neka ne zabrinjava sto smo mala Drzava to nema veze s nicim ,no treba da ne zabrinjava da kad naski sportisti se dignu malacko ,da spuste usi na zemlju i cine ono zasto su potureni tamo !
Neka vi ponekat panu ovizi stihovi napamet :
Samo treba srce i pregnuce
a sve svabe da su u oklope
u krv cese da svoju utope
Tigar ljuti ne boji se lavu
ni golijat nije uzeo slavu
itd itd itd !
Quote:
Originally Posted by funky^junkie
jeli kome frka da kaže da je kapiten izgubio 30 puta više lopti, od kojih pola bespotrebno i da baš i nije oduševio?
Ziva istina !
Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!
Potpuno se slažem. Nije on svemoguć isto će mu biti dosta lakše kad bude tu i Vukčević (jedan od rijetkih koji umije nešto sa loptom),da ga rasterete malo.
Zvek nijesi nikako u pravu on se barem trudio za razliku od burze koji se jedno vrijeme nije čuo a ni vidio. Jovetića definitivno treba u prvi tim ali neka ga još pola godine u mladoj...
samo ne mogu da vjerujem koiko sam prdnjave i prazne price procitao ovdje,svi nesto znaju kao,pojma vi nemate,ali poooooojma:dring:
Svi crnogorski klubovi uključujući i reprezentaciju se sastavljaju iz kafane! Kad dođemo na taj nivo profesionalizma da tim prestane da se sastavlja iz kafane i kad se trener počne pitat,e onda ćemo nešto postić!
Ne kupujte kasete japanske grupe TDK.
Nista se ne cuje.
Hah sprdash li se ti to ili si ozb? To sto smo mali vidim smeta nam i u vaterpolu...
Sto se tice reprezentacije vec sam rekao da Vlaisavljevic da imalo obraza ima napustio bi mjesto selektora, ali nek se stidi guzice kad obraza nema...Sto se tice A tima Bogavac i Drincic su pun pogodak! Jovanovic je treba da leti jos od mecha protiv Kolumbije ali eo tu je dje je "stub odbrane" Dno od igraca... U A tim bi odma ubachio i Stjepanovica, mali je samo takav potencijal i protiv Portugalaca se fino par puta prosetao pored njih... Jedno mi samo nije jasno...Kako je Purovic potpisao za Sporting...I kako jedan Bogdan Milic moze da igra za reprezentaciju cg?Sta ljudi vide u njemu? Kolera? Zigica? :lolblue: UZAS
I na kraju realizacija prenosa....
Kad ce se desit da ova nasha mrchena televizija vrati neki dobar potez, spornu situaciju ili sl?Kad vrate replay da se vidi jel ofsajd, onaj ugao je preeeeesmijesan....Kamera iz samo jednog ugla mislim da ipak dovoljno govori...Da ne pricham o grafikonima iz praaaistorije... Sto ne vide da to sto rade ne rade nikako i ne prepuste nekoj privatnoj tv da odradi realizaciju...pix
Last edited by BiTrAtE; 13-09-07 at 17:32.
Sto se mene tiche, Jeknic me iznenadio, odlican je bio pozadi, to samo Funky pomenu, ali me cudi kako niko ne reche da onaj Boskovic treba pod HITNO da leti napolje...Znaci, covjek ciji je ucinak bio ravan nuli...Ni jedan tacan pas nije dao, igraca ne umije predriblat, a bogme se nije nesto ni trudio da iskvari igru Svedjanima... A to bi valjda trebao da mu je pos'o... Bar nesto od ovoga... Pura klikera ne treba komentarisat uopste, za svo vrijeme sto je igrao u svih ovih nekoliko utakmica, ni jednom u sansi bio nije, tako da bih i njega lagano odstranio. Ostali manje vishe prema ocekivanju, s tim sto su "novajlije" prilicno popravile igru reprezentacije u veznom redu...
Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.
igra li vise zan-pjer papen?
this is pointless
meni i dalje nije jasno koji k...c ne daju besplatno na stadion(osim zapada)
da se napuni to malo i stvori atmosfera i kult repke
paa poslje neka naplaćuju
Jeste jeste kult se stvara besplatnom kartom, pa ce onda traziti da bude toplo, a ako je toplo ventilatore....... a na kraju svi kritizeri, sve znaju, a svoju guzicu ne podignu da navijaju za svoju reprezentaciju.
ipak cijena ulaznice treba biti simbolicna
zapad 300 e a sjever i jug po jedna turska glava
ups. pogrijesio sam ovo je 21 vijek
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks