Je li i to bilo oko Dejtona da znam kuda ide priča?
Living on the EDGE side
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Je li i to bilo oko Dejtona da znam kuda ide priča?
Living on the EDGE side
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Ma njima puca za Dejton, nego tebi nešto ne puca. Ti si Dejton pomenula
Ti si Dejton ubacila u priču o Coca Coli.
I na kraju ti si zaključilA da njima puca za Dejton.
Strašna priča, ajmo sada neku drugu?
Reciko neku vezanu za EU firmu ili EU zemlju?
Living on the EDGE side
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Uh uh uh
Kako zajebano mislim da bi bio strašan aahahha sa nekim guskama u magle da ih impresioniraš.
Ali ne i mene, ali ne i mene..
Ah da na ono tvoje pitanje gore đe moš ući a da nema Coca Cole ima par mjesta ako si raspoložen možemo tamo na piće.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
There are currently 3 users browsing this thread. (1 members and 2 guests)
Bookmarks