Sony se izdvaja procesuiranjem slike, a sama slika se gradi na hardware-u koji kupuje upravo od Samsunga-LG-TLC. No, sad kad je TCL vlasnik po njih (Sony Tv-a), i to "izdvajanje" postaje khm rabota.
Po cijeni da, mnogo bolji od Sonija. Po ostalom ne. Samsung & Sony, trenutno makar, su top tier u top tier-u. Hisense i TCL, (TCL posebno), zvek čine u mid i high mid klasi i za koju godinu, svašta može biti. Posebno posle pomenute akvizicije.
Gdje će se LG tu uđenut, veliko je pitanje.
*Samsung pokušava da uspori TCL ima već neko vrijeme, i u GER su dobili nekakvu frivolnu parnicu protiv TCL-a, no odma popili tužbu za neovlašteno korišćenje TCL patenata i to u ogromnom spektrumu proizvoda.
-----------------------
-----------------------
Nego lako ćemo čiji je tim bolji, drugo ćah da ve pitam,
Sony Bravia 8 mark II ili Samsung S90F ?? u verziji od 65".
Krvnički su skupi oba, no Sony ofc još skuplji, čini mi se oko 300€. Namjena, klasično korišćenje.






Reply With Quote
Bookmarks