Results 1 to 25 of 3140

Thread: [ T E L E V I Z O R I ] preporuke, problemi & rješenja

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #37
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,867
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    109
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    U gomili televizora sto ih svaki dan gledam raznih modela marki... jedino se Sony izdvaja sa slikom i dalje je Sony tata igre

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk
    Sony se izdvaja procesuiranjem slike, a sama slika se gradi na hardware-u koji kupuje upravo od Samsunga-LG-TLC. No, sad kad je TCL vlasnik po njih (Sony Tv-a), i to "izdvajanje" postaje khm rabota.



    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Bogme rijetko koji Sony se može primaći OLED LG modelima.

    Living on the EDGE side

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    Po cijeni da, mnogo bolji od Sonija. Po ostalom ne. Samsung & Sony, trenutno makar, su top tier u top tier-u. Hisense i TCL, (TCL posebno), zvek čine u mid i high mid klasi i za koju godinu, svašta može biti. Posebno posle pomenute akvizicije.
    Gdje će se LG tu uđenut, veliko je pitanje.

    *Samsung pokušava da uspori TCL ima već neko vrijeme, i u GER su dobili nekakvu frivolnu parnicu protiv TCL-a, no odma popili tužbu za neovlašteno korišćenje TCL patenata i to u ogromnom spektrumu proizvoda.


    -----------------------
    -----------------------


    Nego lako ćemo čiji je tim bolji, drugo ćah da ve pitam,


    Sony Bravia 8 mark II ili Samsung S90F ?? u verziji od 65".
    Krvnički su skupi oba, no Sony ofc još skuplji, čini mi se oko 300€. Namjena, klasično korišćenje.
    Last edited by NexusVI; Yesterday at 22:52.
    ><

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Tehnike šušenja
    By KockastiGospodin in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 19-07-11, 18:20
  2. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 19:14
  3. Mac OS, problemi, preporuke, programi
    By Bugi in forum Software
    Replies: 1
    Last Post: 02-06-08, 21:35
  4. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 08:32
  5. Da li je t-com ispoštovao rješenje AZT?
    By Břgíńjĺ in forum Internet
    Replies: 11
    Last Post: 18-03-07, 17:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •