Page 10 of 10 FirstFirst ... 678910
Results 226 to 241 of 241

Thread: Lična Higijena

  1. #226
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,263
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,570
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Kako si zadovoljan tebi baš vjerujem na temu a mogu sad da posjetim dm.Recimo ovaj me baš zanima.

    INCI: Alcohol, Water (Aqua), Fragrance (Parfum)*, Citrus Medica Limonium (Lemon) Peel Oil, Limonene*, Linalool*, Geraniol*, Citral*, Farnesol*.

    *from natural essential oils
    Sve je to individualno. Ako si fan znojenja bez mirisa onda go for it. Meni radi posao.

    Ko traži blokiranje žljezda i suve pazuhe, Weleda nije za njega
    The more things change, the more they stay the same.

  2. The Following 2 Users Say Thank You to starwalker For This Useful Post:


  3. #227
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,850
    Thanks Thanks Given 
    24,038
    Thanks Thanks Received 
    9,897
    Thanked in
    7,404 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Sve je to individualno. Ako si fan znojenja bez mirisa onda go for it. Meni radi posao.

    Ko traži blokiranje žljezda i suve pazuhe, Weleda nije za njega
    Ja za blokadu žlijezda definitivno nisam.

    Okey mislim da smo se savršeno razumjeli thanks Star.

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  4. #228
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,931
    Thanks Thanks Given 
    19,013
    Thanks Thanks Received 
    8,870
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    San protekš, a de su vam kapice?

    _________


    Trenutni

    Đe imaju ovi proizvodi u PG? Kuća hemije i cosmetics ne drže.
    Bih da probam. Ne znam je li ko ima slično iskustvo, ali sam primijetio da kad sam malo duže na selu i dosta rabotam i znojim se, ne promijenim majcu cijeli dan, nekad se i dva puta znoj sa nje osuši na mene ali ne dimsmr ni ispod pazuha a ni majca. U grad kad sam obično već popodne moram mijenjat majcu. Da li je u pitanju neki polustresni način života, koji ja ne doživljavam ni malo stresnim ali tijelo ipak drugačije "razmišlja"? Ili jednostavno,može biti da je "do vazduha" sredine u kojoj obitavam(o). Hranu istu koristim i na selo i u grad.

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

  5. #229
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    8,210
    Thanks Thanks Given 
    1,265
    Thanks Thanks Received 
    2,972
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Weleda ima samo u dm da ja znam, a imaju nešto malo za bebe u kozmetiksu.
    A ovo te se znojiš a ne apiš, i meni se dešava. Razlika ti je samo jer to na selu vjerovatno radiš od srca, zadovoljan, ispunjen i s nekim smislom, a ovo u grad baš i ne. Mada, no sikiriki, ništa nema smisla, ali valja vjerovati da ga nečemu i dajemo...
    "I shut my mouth and hold the light"

  6. The Following User Says Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  7. #230
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,850
    Thanks Thanks Given 
    24,038
    Thanks Thanks Received 
    9,897
    Thanked in
    7,404 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Weleda ima samo u dm da ja znam, a imaju nešto malo za bebe u kozmetiksu.
    A ovo te se znojiš a ne apiš, i meni se dešava. Razlika ti je samo jer to na selu vjerovatno radiš od srca, zadovoljan, ispunjen i s nekim smislom, a ovo u grad baš i ne. Mada, no sikiriki, ništa nema smisla, ali valja vjerovati da ga nečemu i dajemo...
    Pa ima smisla jer se drugačiji hormoni luče.

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  8. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  9. #231
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    8,210
    Thanks Thanks Given 
    1,265
    Thanks Thanks Received 
    2,972
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Emocionalna higijena
    Desi mi se i da se 3x dnevno istuširam ljeti. Iako se ne osjećam, ali ako se skuvam ka viršla prosto moram, kad skvasim korijen kose i vrata, druga sam žena.
    Ko i u more, baš ne kontam žene koje uđu u more a da glavu ne potope ono wtf
    Na plažu mogu da se znojim, ne smeta mi da gušteram, ali ako je more toplo... pa grđih uslova nema i idem pod tuš i ne idem na plažu dok bura ne smrzne
    "I shut my mouth and hold the light"

  10. The Following User Says Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  11. #232
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,965
    Thanks Thanks Given 
    8,701
    Thanks Thanks Received 
    3,846
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Emocionalna higijena
    Desi mi se i da se 3x dnevno istuširam ljeti. Iako se ne osjećam, ali ako se skuvam ka viršla prosto moram, kad skvasim korijen kose i vrata, druga sam žena.
    Ko i u more, baš ne kontam žene koje uđu u more a da glavu ne potope ono wtf
    Na plažu mogu da se znojim, ne smeta mi da gušteram, ali ako je more toplo... pa grđih uslova nema i idem pod tuš i ne idem na plažu dok bura ne smrzne
    Ljeti znam ni manje ni više jednom brojah 9 x tuš,jer i minimalno znoja ne trpim na sebi nikako,i ovo za more si u pravu,ako je pretoplo,non mi piaće
    ...

  12. #233
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,931
    Thanks Thanks Given 
    19,013
    Thanks Thanks Received 
    8,870
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    A ovo te se znojiš a ne apiš, i meni se dešava. Razlika ti je samo jer to na selu vjerovatno radiš od srca, zadovoljan, ispunjen i s nekim smislom, a ovo u grad baš i ne. Mada, no sikiriki, ništa nema smisla, ali valja vjerovati da ga nečemu i dajemo...
    Smještena si mi od sad u sekciju life coach


    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

  13. The Following 3 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  14. #234
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    8,210
    Thanks Thanks Given 
    1,265
    Thanks Thanks Received 
    2,972
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Imaš 5 bambija danas za hrabrost da pitaš a ako me put nanese đe put ove welede, ima i ovaj roll on da ti donesem
    "I shut my mouth and hold the light"

  15. The Following User Says Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  16. #235
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,931
    Thanks Thanks Given 
    19,013
    Thanks Thanks Received 
    8,870
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Imaš 5 bambija danas za hrabrost da pitaš a ako me put nanese đe put ove welede, ima i ovaj roll on da ti donesem
    I deo spray da me častiš.Do tad gledaću što više da sam na selo. No ne znam da nisi od onih prefiganih...gradskih, pa bi da me za trajno preseliš na selo, a kad sam već tamo..."imam ti dvije mačke i dva kučka, bi li ih odveo da ih tamo držiš? Ljepše i njima i tebi...(i naravno meni)"
    Meni neznavenom, dm znači samo dojč marks, a znam da to nije. Ok, malo prećerujem,valjda je to neki lanac trgovina,ne?
    PS. "...plus ti ne treba ni weleda ni Nivea ni..."


    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
    Last edited by joni; Yesterday at 14:59.

  17. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  18. #236
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,055
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,930
    Thanked in
    4,312 Posts

    Default

    Uh, i meni svasta nesto treba
    nothing comes from violence and nothing ever could

  19. #237
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,931
    Thanks Thanks Given 
    19,013
    Thanks Thanks Received 
    8,870
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    Uh, i meni svasta nesto treba
    Molim vas stanite u red.

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

  20. The Following 2 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  21. #238
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,055
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,930
    Thanked in
    4,312 Posts

    Default

    Evo stala, svo mi ordenje na meni pod konac
    nothing comes from violence and nothing ever could

  22. The Following 2 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  23. #239
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    8,210
    Thanks Thanks Given 
    1,265
    Thanks Thanks Received 
    2,972
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    I deo spray da me častiš.Do tad gledaću što više da sam na selo. No ne znam da nisi od onih prefiganih...gradskih, pa bi da me za trajno preseliš na selo, a kad sam već tamo..."imam ti dvije mačke i dva kučka, bi li ih odveo da ih tamo držiš? Ljepše i njima i tebi...(i naravno meni)"
    Meni neznavenom, dm znači samo dojč marks, a znam da to nije. Ok, malo prećerujem,valjda je to neki lanac trgovina,ne?


    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
    Hahahahah mogla bih da ti pošaljem neki mirišljavi set (kome je istekao rok) i onda kad se vas ospeš ima da pređem u sekciju life bitch

    dm drogerije jes u Hr, Srbija, Bih...tamo ima kod nas slabo te neke na prirodnoj bazi kozmetike bez da sam praviš
    "I shut my mouth and hold the light"

  24. The Following User Says Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  25. #240
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,931
    Thanks Thanks Given 
    19,013
    Thanks Thanks Received 
    8,870
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Hahahahah mogla bih da ti pošaljem neki mirišljavi set (kome je istekao rok) i onda kad se vas ospeš ima da pređem u sekciju life bitch

    dm drogerije jes u Hr, Srbija, Bih...tamo ima kod nas slabo te neke na prirodnoj bazi kozmetike bez da sam praviš
    Ok. Strpljenje mi je drugo ime.
    I da, povlačim ono što rekoh g-đici sa Konika. Ipak onaj biceps sa slike govori:"Možeš i da me ne puštiš preko reda,ali onda ..."evo i oluja zaobilazi Konik...pušđaola...donesi prvo to njoj što ti reče,ja ću platit.

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
    Last edited by joni; Yesterday at 15:06.

  26. The Following 5 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  27. #241
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6,608
    Thanks Thanks Given 
    1,670
    Thanks Thanks Received 
    2,644
    Thanked in
    1,198 Posts

    Default

    Predjoh sa crnoga na ovaj, uopste zadovoljan nijesam



    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 10 of 10 FirstFirst ... 678910

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Matične Ploče, Monitore, Grafičke Kartice, Harddiskove, Optike, Napajanja, Računare..
    By ZaPonijeti in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 51
    Last Post: 27-01-14, 09:56
  2. Replies: 10
    Last Post: 03-03-12, 12:20
  3. Oralna higijena
    By opajdara in forum Centralni
    Replies: 1
    Last Post: 23-09-11, 12:41
  4. Zubi, desni i oralna higijena
    By Kliker17 in forum Medicina
    Replies: 32
    Last Post: 11-06-10, 14:27
  5. intimna higijena
    By sparco in forum Ženski kutak
    Replies: 39
    Last Post: 17-07-09, 13:03

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •