odusevljava me zeljko joksimovic i njegov projekat summer vibe, izvadio stare pjesme iz naftalina i kao udario im neki bit i snimio sebe, sluske, naocare da mu bube ne ulijecu u oci, lap top ispred njega, jednom rukom bere grozdje, klima glavom u fazonu "m, kako je ovo dobro". Hahaahha msm, njemu, nama jos jedan skrol.
odradila me kafa bas.
nothing comes from violence and nothing ever could
Pocela sezona pozara... obeca i Mujovic plac za stanove vatrogasaca i opstinara ... ne rece jel to na velje brdo?
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Ima li onija svajcarskih vatrogasaca sa kamionima i uniformama da budu pripravni da šljegnu do nas kad se razgori?
Sent from my SM-A566B using Tapatalk
Hercog je inače beskrajno upečatljiv i zanimljiv lik, ali kako dobra knjiga... I naslov.
![]()
Mislim da sam samo njegov Nosferatu gledao. A ovaj naslov me bas kupuje. Hvala
There are currently 17 users browsing this thread. (0 members and 17 guests)
Bookmarks