Page 2712 of 2714 FirstFirst ... 171222122612266227022708270927102711271227132714 LastLast
Results 67,776 to 67,800 of 67848

Thread: Izrazite svoje misli i osjećanja.......

  1. #67776
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,822
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,895
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LjukaTheMantidis View Post
    Što je, veli, zajedničko Rundeku i Mikelsenu?
    Ja više volim Veljka.

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  2. The Following 2 Users Say Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  3. #67777
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    9,384
    Thanks Thanks Given 
    3,459
    Thanks Thanks Received 
    3,806
    Thanked in
    2,383 Posts

    Default

    Svoga, nego koga <3
    Svaki dan je dobar za upiranje.

  4. The Following User Says Thank You to LjukaTheMantidis For This Useful Post:


  5. #67778
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,822
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,895
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Srce jedno nevino Srce.




    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  6. #67779
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,954
    Thanks Thanks Given 
    8,695
    Thanks Thanks Received 
    3,844
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Da napravim raspored kojeg ču se držat nakon treninga i večere posle 9,10 noćas...

    Pipun mi ne može ogadit ni "Pipun",ćelave breskve(nektarine) 2,3 kom,kajsije 3,4 kom,smokve 3,4 kom,banana,neču sladoled i dodatke danas,eventualno sutlijaš,eto tako
    ...

  7. #67780
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,822
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,895
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    @LjukaTheMantidis

    Srce jedno.. nikad neću zaboraviti kad je podržao onaj podgorički mladi bend u Propagandu nikad.Jer je Srce.Iskreno.A publike nije bilo sem par nas Eto.A ništa on toga materijalno nema.Ništa.

    Lako li je biti Rundek.Budi Veljko.Budi Čovjek.

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; Yesterday at 15:42.

  8. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  9. #67781
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,822
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,895
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    ...i pitam ja njega a koliko ti čovječe imaš bendova..JBT kako skroman lik kaže ma samo da uspije nešto ja sam nebitan.Srce ali Srce Čovječanstva.
    I pitam Raleta koji mu je pazar..i veli..ne to ne mogu reć sve je to drugarski.I sve mi je jasno.Sve.



    Vuk.Stepski Vuk.

    I nije on ničiji on je SVOJ.Rispekt ful Rispekt.

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; Yesterday at 16:00.

  10. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  11. #67782
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    9,384
    Thanks Thanks Given 
    3,459
    Thanks Thanks Received 
    3,806
    Thanked in
    2,383 Posts

    Default

    Čovjek. Tata. Kralj.
    Svaki dan je dobar za upiranje.

  12. The Following User Says Thank You to LjukaTheMantidis For This Useful Post:


  13. #67783
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,822
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,895
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Duša.Srce.Dječak.

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  14. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  15. #67784
    Join Date
    Sep 2021
    Location
    La Nouvelle-Orléans, Monténégro
    Posts
    4,856
    Thanks Thanks Given 
    351
    Thanks Thanks Received 
    1,629
    Thanked in
    1,248 Posts

    Default

    Izvinjavam se što prekidam, ali samo da odgovorim...

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Ne zezaj, no svrati na kafu, da vidiš kakve mi je suve smokve donijela gošća iz Turske, melemi.

    Znači, ti znaaaš... Ako me put navede u južne krajeve... eto me No, nisam u prilici da mrdnem iz NK-a ovog ljeta

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    @tigrovo_oko ja ovu rečenicu Mylene obrnem u moj slučaj na zajebanciju jer sam u ciklusu...ahahha.

    Najjače patit zbog muškarca How Yes No.

    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
    Ma i Mylene sve okreće na zaebanciju
    Koliko je riba u moru i još patiti... Nema čoek oko čega, realno ;D
    No me AleSandra podsjetila da sam i ja nekad bila mala, pa šibnuh to. Ono - osjetih.
    Čiča miča.

  16. The Following User Says Thank You to Mylene For This Useful Post:


  17. #67785
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,822
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,895
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Sjedoh u kafanu sa ovim likom car ali car postavila na temu korone no mi tamo brišu postove.

    Fašisti ali fašisti.Mislim na RU da modernija ne pomisli da mislim na njih.



    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; Yesterday at 17:05.

  18. #67786
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,822
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,895
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    ...na EU na EU

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  19. #67787
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,822
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,895
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    ...nego za vezanje nečega oko dupeta mislim gornjeg dijela trenerki čega već to je meni zato što me jebeno mrzi da nešto nosim na ruke a moje dupe može da gleda kako god hoće isto ne zabolje. Jer mi je jebeno vruće a mrzi me da nosim oko ruke.

    JBT kakve sve misli ljudi imaju kakvi su to jebeni kompleksi.

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  20. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  21. #67788
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,738
    Thanks Thanks Given 
    9,158
    Thanks Thanks Received 
    6,614
    Thanked in
    2,591 Posts

    Default

    Blueee ko nam te dira, jesi li ovo na odmor?

    Anyhow Dosli smo u evropu cini mi se, zadnja dva putovanja u ove dvadeset dana nema vise sekanja na pasosku nego skenirah pasos kao ostali evropljani i kroz vrata

    Banja
    Zezase me neki kraljevcani na aerodrom kako nas pali eu ali kad dodjosmo na pasosku njih poslase u red a mene pasos da skeniram i kroz vrata

    Rekoh rodjaci, ide ovo dobro pa i vi u narednu deceniju da udjete u ovu kolonu

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk

  22. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  23. #67789
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,050
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,923
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    lol dosta su nas mucili, a oni neka se muce jos malo. vidim i da ne dobijaju usa vize kao nekad.

    doduse, ja sam se uvijek solidarisala pa sam sa mojim eu u red za greote. Bas su me cudno gledali
    nothing comes from violence and nothing ever could

  24. #67790
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,954
    Thanks Thanks Given 
    8,695
    Thanks Thanks Received 
    3,844
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Grmi,sijeva...kao prije par nedelja,e idem wo
    ...

  25. #67791
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,998
    Thanks Thanks Given 
    4,278
    Thanks Thanks Received 
    8,266
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    19:50 aplikacija polazuje velju kisu u 8
    Oblaka jednoga nema napolje, reko mlate ovi, odoh u setnju
    20:10 gromovi i oblaci niotkuda, sreca pa nisam daleko odmaka, inace bi me strefilo nesto.

    Sent from my SM-A566B using Tapatalk

  26. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  27. #67792
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,619
    Thanks Thanks Given 
    6,182
    Thanks Thanks Received 
    5,816
    Thanked in
    3,366 Posts

    Default

    Nekad je mogla dimidzana u avion...
    Aerodrom Titograd

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  28. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  29. #67793
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,050
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,923
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    Ovaj sigurno nije prokisnjavao
    nothing comes from violence and nothing ever could

  30. The Following 2 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  31. #67794
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,822
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,895
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Blueee ko nam te dira, jesi li ovo na odmor?

    Anyhow Dosli smo u evropu cini mi se, zadnja dva putovanja u ove dvadeset dana nema vise sekanja na pasosku nego skenirah pasos kao ostali evropljani i kroz vrata

    Banja
    Zezase me neki kraljevcani na aerodrom kako nas pali eu ali kad dodjosmo na pasosku njih poslase u red a mene pasos da skeniram i kroz vrata

    Rekoh rodjaci, ide ovo dobro pa i vi u narednu deceniju da udjete u ovu kolonu

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk
    Ja sam jadan ne bio upala u neki crnu rupu Kosmosa a jesam jesam ahahahah ođe ću jednom tebe da dovedem.

    Zavazda.

    Ali pošto gubiš sunčarice ja ću u moj kofer da ti spakujem osnovno a ti cio kofer spakuj sunčarice.

    Kao u gifu:



    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  32. #67795
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,822
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,895
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post

    Rekoh rodjaci, ide ovo dobro pa i vi u narednu deceniju da udjete u ovu kolonu

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk
    Ovo su ti ljudi seljaci bolan voze traktore nemaju ni pasoš.

    Šta ti misliš kako sam se ja osjećala ka zadnji klošar samo zato što imam pasoš SCG tada da prosim ej da prosim da prođem na neko parče Planete?A komarac prelazi granice bez pasoša..ej komarac.

    Kad se vratim u CG ne idem više niđe do kraja života vez prijeke potrebe nek se nose dođavola više sa pasoškim kontrolama.Meni je Crna Gora dovoljna do kraja života nakon svega.

    Sorri man sorri man.

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  33. #67796
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6,603
    Thanks Thanks Given 
    1,670
    Thanks Thanks Received 
    2,644
    Thanked in
    1,198 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Blueee ko nam te dira, jesi li ovo na odmor?

    Anyhow Dosli smo u evropu cini mi se, zadnja dva putovanja u ove dvadeset dana nema vise sekanja na pasosku nego skenirah pasos kao ostali evropljani i kroz vrata

    Banja
    Zezase me neki kraljevcani na aerodrom kako nas pali eu ali kad dodjosmo na pasosku njih poslase u red a mene pasos da skeniram i kroz vrata

    Rekoh rodjaci, ide ovo dobro pa i vi u narednu deceniju da udjete u ovu kolonu

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk
    Na koji aerodrom?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  34. #67797
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,738
    Thanks Thanks Given 
    9,158
    Thanks Thanks Received 
    6,614
    Thanked in
    2,591 Posts

    Default

    Ovo prije par dana barselona

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk

  35. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  36. #67798
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,822
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,895
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Ovo prije par dana barselona

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk
    Mnogo ti nešto letiš.Da nisi ti...vilin konjić?

    Šalim se znaš da si mi drag. Pa te zezam.
    Jel znaš da je Srđa posla pivaru u BP a ne može da iznajmi onaj prostor ahahahaha.Ali, Saša je car.Saša je Car.





    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  37. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  38. #67799
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    9,384
    Thanks Thanks Given 
    3,459
    Thanks Thanks Received 
    3,806
    Thanked in
    2,383 Posts

    Default

    Radi li i dalje Bobova Bumba, prelijepi kućni bar, Srđinoga brata pored meksičkog?
    Svaki dan je dobar za upiranje.

  39. #67800
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,931
    Thanks Thanks Given 
    19,011
    Thanks Thanks Received 
    8,870
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    On ti ljeti migrira u tazbinu.

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

  40. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


Page 2712 of 2714 FirstFirst ... 171222122612266227022708270927102711271227132714 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 15 users browsing this thread. (1 members and 14 guests)

  1. JigSaw

Similar Threads

  1. Pas se neprijatno osjeća
    By ilirijan in forum Kućni ljubimci
    Replies: 17
    Last Post: 21-12-19, 00:06
  2. Popis je za godinu dana, kako se osjećate?
    By Ćipur in forum Politika generalno
    Replies: 73
    Last Post: 03-05-10, 14:37
  3. Osjećaj poslije nezgodice
    By MimiR' in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 95
    Last Post: 30-12-09, 20:16
  4. Osjećaj za filing
    By The Severed Garden in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 11-04-06, 08:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •