Page 238 of 239 FirstFirst ... 138188228234235236237238239 LastLast
Results 5,926 to 5,950 of 5956

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2026]

  1. #5926
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,380
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Kako bi Gagi svršavao da je dvometraš iz Nikšića

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Misliš ka tvoji doma što su radili na državni posao tokom diktature dvometraša?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tko leti, vrijedi...

  2. #5927
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,380
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Jadov jeste malo retardiran, ali čisto sumnjam da je njegova ideja da se ovako obuče. Pretpostavljam da je to dio nekog protokola. A da izgleda kao konobar u tradiconalnom mongolskom restoranu, to stoji
    Protokol služi da se izbjegnu ovakve retardirane situacije da je domaćin u odijelo a gost u narodnu nošnju zemlje domaćina.
    Jednostavno lik je teški debil koji je pobijedio na izborima na kojima bi Mida porazila Mila, vjerovatno ubjedljivije nego ova nesreća.
    Bio Vučić nedavno u Kazahstan pa se nije blamirao kao ovaj naš.


    Čak je i neki orden fasova.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tko leti, vrijedi...

  3. #5928
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,594
    Thanks Thanks Given 
    6,161
    Thanks Thanks Received 
    5,805
    Thanked in
    3,359 Posts

    Default

    Aj da probamo Makrona da obucemo u Crnogorsko odijelo? Jel to cast ili uvreda

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  4. #5929
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,916
    Thanks Thanks Given 
    493
    Thanks Thanks Received 
    1,344
    Thanked in
    853 Posts

    Default

    Zasto su vijesti uopste prodale 51% vlasnistva? Zasto nisu 49% ako vec oce da se pitaju?

  5. #5930
    Join Date
    Sep 2021
    Location
    La Nouvelle-Orléans, Monténégro
    Posts
    4,843
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    1,623
    Thanked in
    1,244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Какву глупост зна да бубне ничим изазван, с времена на вријеме, добро смо још и прошли.

    Свакако најбољи дио његовог предсједниковања је његова супруга.
    И због љепоте и због отмености.
    Нисам јој још чуо глас, али бих одмах потписао да замијени посао са мужем.




    ...



    Potpuno sam saglasna sa svime što si rekao o njoj.

  6. #5931
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    20,253
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    8,652
    Thanked in
    3,824 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Kako bi Gagi svršavao da je dvometraš iz Nikšića

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Jes, dvometraš iz Nikšića koji je građen kao čiviluk.


    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Protokol služi da se izbjegnu ovakve retardirane situacije da je domaćin u odijelo a gost u narodnu nošnju zemlje domaćina.
    Jednostavno lik je teški debil koji je pobijedio na izborima na kojima bi Mida porazila Mila, vjerovatno ubjedljivije nego ova nesreća.
    Bio Vučić nedavno u Kazahstan pa se nije blamirao kao ovaj naš.


    Čak je i neki orden fasova.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Koliko vidim, oboje imaju neke njihove kapute preko svoje uobičajene odjeće. Plus nije isti momenat snimanja, jer je Psihopata pred mikrofonom, a ovo dvoje su neđe u pozdravnoj fazi sastanka. Možda je i Psihopata obukao nešto prije čitanja govora, nego mi se ne pretražuje internet. Jadov je obična smlatina, Psihopata je zlo i boleština na dvije noge. Ne zanima me da li Jadov igra kozačok oko domaćina, sve je bolje od one boleštine na dvije noge.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  7. #5932
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    2,928
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Jedino sto ne voli KFC
    Možda je izlazila sa gospodinom koji otvara KFC u Crnoj Gori i možda se zato iznervirala i ošamarila muža pred obezbjeđenjem jer je impotentan da zaustavi otvaranje i možda mu se zato Pipun sprdao.

    Možda, šta znam ja. Izmišljam, nisam ništa čuo i ne znam ništa.
    Last edited by VanjaTheMan; 20-06-26 at 13:08.
    My stomach was making the rumblies - that only hands would satisfy.

  8. #5933
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,725
    Thanks Thanks Given 
    9,141
    Thanks Thanks Received 
    6,604
    Thanked in
    2,584 Posts

    Default

    E tamo i djokovica bije zena cijeli zivot vele
    E kakve price kukala nam majka

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk

  9. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  10. #5934
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,910
    Thanks Thanks Given 
    8,661
    Thanks Thanks Received 
    3,839
    Thanked in
    2,287 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...odnosu-na-2019

    Zdrava populacija,posebno mentalno...
    ...

  11. #5935
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,639
    Thanks Thanks Given 
    3,561
    Thanks Thanks Received 
    5,859
    Thanked in
    2,810 Posts

    Default

    Bio je komsija, isto su ga obukli. Nego dobro proputovase ovi ljudi fino. Kao porethodni tako i ovi. Ide gas.

    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  12. #5936
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,765
    Thanks Thanks Given 
    26,007
    Thanks Thanks Received 
    8,357
    Thanked in
    4,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Misliš ka tvoji doma što su radili na državni posao tokom diktature dvometraša?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ihhh možeš ti to bolje. Sad kad ovako pominješ moje pada mi na pamet da nisi ti od Đukanovića? Pa pokušavaš nekako svim silama prezime da odbraniš?

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  13. #5937
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,380
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nicky View Post
    Zasto su vijesti uopste prodale 51% vlasnistva? Zasto nisu 49% ako vec oce da se pitaju?
    Zato što bi za 49% dobile petinu para dobijenih za 51%.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tko leti, vrijedi...

  14. #5938
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,380
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Ihhh možeš ti to bolje. Sad kad ovako pominješ moje pada mi na pamet da nisi ti od Đukanovića? Pa pokušavaš nekako svim silama prezime da odbraniš?

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Od malo boljih sam nego sto su Đukanovići.
    A da su se tvoji umjeli sačuvat na državne jasle tokom Milovog zuluma saznao sam id tebe i tvojih postova.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tko leti, vrijedi...

  15. #5939
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,765
    Thanks Thanks Given 
    26,007
    Thanks Thanks Received 
    8,357
    Thanked in
    4,103 Posts

    Default

    Nervozan si nešto danas

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  16. #5940
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,916
    Thanks Thanks Given 
    493
    Thanks Thanks Received 
    1,344
    Thanked in
    853 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Zato što bi za 49% dobile petinu para dobijenih za 51%.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nema onda plaky

  17. #5941
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    2,829
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    281
    Thanked in
    193 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Protokol služi da se izbjegnu ovakve retardirane situacije da je domaćin u odijelo a gost u narodnu nošnju zemlje domaćina.
    Jednostavno lik je teški debil koji je pobijedio na izborima na kojima bi Mida porazila Mila, vjerovatno ubjedljivije nego ova nesreća.
    Bio Vučić nedavno u Kazahstan pa se nije blamirao kao ovaj naš.


    Čak je i neki orden fasova.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Na stranu protokol ali sto Kazahstan zna da doceka gosta. Onolika dvorana, onolika pocasna ceta. Nekad se nije ni znalo sto je to Kazahstan, sad se ne zna sto su to Srbija, Crna Gore, Makedonija Norte.
    Polinezija gospodo.

  18. #5942
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,986
    Thanks Thanks Given 
    4,275
    Thanks Thanks Received 
    8,246
    Thanked in
    3,140 Posts

    Default

    A prije se znalo sto je Cg Srb Mk

    Sent from my SM-A566B using Tapatalk

  19. #5943
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,567
    Thanks Thanks Given 
    2,098
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    E tamo i djokovica bije zena cijeli zivot vele
    E kakve price kukala nam majka

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk
    A stvarno smo doktori u povjerljivim inormacijama. Osamarila ga veli zena.

    Televisa presenta


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  20. #5944
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    2,829
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    281
    Thanked in
    193 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    A prije se znalo sto je Cg Srb Mk

    Sent from my SM-A566B using Tapatalk
    Gete, Garibaldi + brdo careva, sultana, kajzera i britanskih premijera je znalo. Znao je i Vudro Vilson.

  21. #5945
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,916
    Thanks Thanks Given 
    493
    Thanks Thanks Received 
    1,344
    Thanked in
    853 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    A stvarno smo doktori u povjerljivim inormacijama. Osamarila ga veli zena.

    Televisa presenta


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nista dok Medeni ne potvrdi

  22. #5946
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,380
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Nervozan si nešto danas

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Prvi si počeo
    Tko leti, vrijedi...

  23. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  24. #5947
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,910
    Thanks Thanks Given 
    8,661
    Thanks Thanks Received 
    3,839
    Thanked in
    2,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nicky View Post
    Nista dok Medeni ne potvrdi
    Ima li ga...?
    ...

  25. #5948
    Join Date
    May 2018
    Posts
    4,564
    Thanks Thanks Given 
    496
    Thanks Thanks Received 
    2,025
    Thanked in
    1,148 Posts

  26. #5949
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,594
    Thanks Thanks Given 
    6,161
    Thanks Thanks Received 
    5,805
    Thanked in
    3,359 Posts

    Default

    Sa srecom Grebovicu novi plac na Verusi majstoru za BMW!
    Za potrebe Vrhovnog suda kupljen BMW 540d xDrive lagani hibrid od 90000 eura... nek je srecno u oba doma i za majstora i za vozaca

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  27. #5950
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,380
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default

    Nema vrdanja kod osvježivača!
    Kako su Čeda Popovića DPS biznismena odma u red doveli!
    Zatvor i zabrana radova!
    Oh wait…



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tko leti, vrijedi...

Page 238 of 239 FirstFirst ... 138188228234235236237238239 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 16 users browsing this thread. (0 members and 16 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [Edicija 2025]
    By hercules in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13692
    Last Post: 01-01-26, 14:15
  2. Iz raznih medija [Edicija 2024]
    By hercules in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 17031
    Last Post: 01-01-25, 10:50
  3. Iz raznih medija [Edicija 2023]
    By hercules in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11037
    Last Post: 03-01-24, 08:49
  4. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  5. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •