Quote Originally Posted by NHM View Post
Jadov jeste malo retardiran, ali čisto sumnjam da je njegova ideja da se ovako obuče. Pretpostavljam da je to dio nekog protokola. A da izgleda kao konobar u tradiconalnom mongolskom restoranu, to stoji
Protokol služi da se izbjegnu ovakve retardirane situacije da je domaćin u odijelo a gost u narodnu nošnju zemlje domaćina.
Jednostavno lik je teški debil koji je pobijedio na izborima na kojima bi Mida porazila Mila, vjerovatno ubjedljivije nego ova nesreća.
Bio Vučić nedavno u Kazahstan pa se nije blamirao kao ovaj naš.


Čak je i neki orden fasova.


Sent from my iPhone using Tapatalk