Aha, ovo je pandan manual-a iz ns samo ne za zenske torbe nego za muske jakne. Si signorina, si
Aha, ovo je pandan manual-a iz ns samo ne za zenske torbe nego za muske jakne. Si signorina, si
Cijepaj, kupicemo!![]()
Nisam ni mislio na taj rajferslus. Jedino ako nosi iste gace kao bon jovi ili slash svojevremrno bi ti valjala katana a ne noz. Mada sudeci po jakni ne izgleda nemoguce. Kupicemo!![]()
Što su buksovci rekli za teretane kuku lele
Sad preslušah presmijah se.
...miriše sve na testosteron.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; 11-01-26 at 03:04.
Gdje nam je autor teme, je li mu se spustila temperatura ?
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Ništa što par valjanih tuširanja hladnjikavom vodom i 5-6 litara soka od zove i limuna i mente ne mogu počistitNo me nažalost groznica nije dovoljno otresla da amneziram što sam ovđe juče sve nalupetao, pa sad tražim neku alibi varijantu, profil mi je hakovan ili tako što
![]()
Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.
Možda nekad i oprostim, ali da zaboravim?! Nikad u životu!![]()
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Practice makes it perfect as they say, right?
Popodnevni riport-
37.9, najbolje dejstvo pokazali zova, limun, menta i neka španska groove/soul kombinacija.
Ljekar mi strogo prepisao da ovu temu izbjegavam, kaže da ubrzava metabolizam i sagorijeva mozak i razne druge organe![]()
I dalje mi nikako nije jasno, popravlja li ovaj narod što, ili je svijet toliko lijep da se nema što popravljat![]()
Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.
Apokalipsa, definitivno![]()
Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.
Ćuti, vazda može i gore, vidiš li![]()
Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.
15 strana, izdopisvaste se, a ne popraviste.
ajde jos malo pa gumica
nothing comes from violence and nothing ever could
I hladno srce je uslo u nas dom![]()
Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.
There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)
Bookmarks