Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
Kad čoek izgubi iz sebe onu želju da se igra, onda mu ni godine više tu ne znače ništa. Živ je samo dok je ima.

Kontam da, ako je ovaj virus što me snašo išta normalan, poslije ovoga danas ovđe, ima da emigrira ne iz mene, no iz ovoga kosmosa.

Praštajte ako sam što bio više nenormalan no što je normalno nenormalno, i uživajte dok otkrivate ima li se što popravljat.

A eo vam i jedna prikladna lakonoćna

Virus ti se implicira u ćelije i namnožio svoj genetski materijal nadam se da te T- ćelije služe dobro no si ih zajeba brufenom.