Ne znam ni ko je dzigi niti ko je vladnik berlina u baru. Niti da berlin u bsru postoji. Izgleda da si mislila da se salim da nisam iz bara?![]()
Ne znam ni ko je dzigi niti ko je vladnik berlina u baru. Niti da berlin u bsru postoji. Izgleda da si mislila da se salim da nisam iz bara?![]()
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks