Evo ga ovaj sad


.
Inače, Buva, jesi primijetio trend:jedna koleginica se samopredstavila ka učiteljica, druga spominje pedagogiju u nekoliko postova...Velim ti ja popravlja-ne popravlja, vazda ima prostora za učenje i popravke. Nikad sreće pa ni onda kad je sve ispravno.
No, fali ođe @aLaPaCha da čujemo njene metode. No, izgleda nema ona kad. Mora da joj polaže neki na popravni/avgustovski rok
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Bookmarks