Page 2 of 30 FirstFirst 12345612 ... LastLast
Results 26 to 50 of 734

Thread: Popravljate li seks?

  1. #26
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    Ne znam ja ništa, ja sam ovdje biciklom

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

    Biciklisti vazdan nešto popravljaju, to je dobar znak
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  2. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  3. #27
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    E kako si težak i uporan.
    Ako je takav sa temperaturom, kakav li je kad popije, šta misliš ?

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  4. The Following 2 Users Say Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  5. #28
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,934
    Thanks Thanks Given 
    19,026
    Thanks Thanks Received 
    8,872
    Thanked in
    4,311 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Vazda sam nekako osjećao da smo nas dvojica kinki na simbiotski način...

    ...Pogodi me ti u osjetljivu tačku...

    ... znao sam da sam pogodio kad sam ulazio ubrak s tobom i extravagancom
    Džaba su ti sad ti pokušaji popravke. Oprosta ti nema od mene, no da mi vratiš burmu.

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

  6. The Following 2 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  7. #29
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Biciklisti vazdan nešto popravljaju, to je dobar znak
    Jok ja, pravim se gospođica u nevolji, pa prepustim to drugom, da popravlja, ako ima šta.

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  8. The Following 2 Users Say Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  9. #30
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    Ako je takav sa temperaturom, kakav li je kad popije, šta misliš ?

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk
    Shjedim neđe u ugao, ćutim ko mutav, povremeno se iskezim ko benav bez razloga, i postanem neobjašnjivo dobroćudan. Ne kvalifikuje za temu, neka te diverzije
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  10. The Following 2 Users Say Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  11. #31
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Džaba su ti sad ti pokušaji popravke. Oprosta ti nema od mene, no da mi vratiš burmu.

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

    Primanje i vrtanje burme su vrlo vrlo vrlo intiman čin, koji budi razne dubinske emocije, ne žuri, može se to i ljepše iskoristit
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  12. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  13. #32
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,934
    Thanks Thanks Given 
    19,026
    Thanks Thanks Received 
    8,872
    Thanked in
    4,311 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    Ako je takav sa temperaturom, kakav li je kad popije, šta misliš ?

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk
    Nema ja što da mislim, no znam kakav je. Tačnije, znao sam. Sad nek čini što mu volja.
    Ako te baš interesuje, kad popije pada mu trojka na pamet. E, tu je uletio @extravaganca i od tada ja sam osuđen na samokuvanje i čitanje recepata iz "Kuvara" i sa interneta

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

  14. The Following 3 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  15. #33
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Pa što im se nisi pridružio, da probate da 'popravite' ?

    Vi Bikovi ste poznati po tome da ste čulna stvorenja

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  16. The Following 2 Users Say Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  17. #34
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    Jok ja, pravim se gospođica u nevolji, pa prepustim to drugom, da popravlja, ako ima šta.

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

    Pa onda si ti Radosav, a ne Ljeposava???

    https://www.tiktok.com/@_nikca_b/vid...52321360661766

    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  18. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  19. #35
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Lepeza sam mogućnosti

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  20. The Following User Says Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  21. #36
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Nema ja što da mislim, no znam kakav je. Tačnije, znao sam. Sad nek čini što mu volja.
    Ako te baš interesuje, kad popije pada mu trojka na pamet. E, tu je uletio @extravaganca i od tada ja sam osuđen na samokuvanje i čitanje recepata iz "Kuvara" i sa interneta

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
    Ali smo sado-mazo uveli tek kad je Lapis extri uši napunila Znači, svi smo odgovorni a ja ne plaćam ceh
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  22. The Following 3 Users Say Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  23. #37
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Ali smo sado-mazo uveli tek kad je Lapis extri uši napunila Znači, svi smo odgovorni a ja ne plaćam ceh
    Eto, na kraju ću još ja bit kriva

    Možete se posvetiti sledeće tantri. Da odahnete od bdsm-a i podignete svoje odnose na viši nivo.

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  24. The Following 2 Users Say Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  25. #38
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,934
    Thanks Thanks Given 
    19,026
    Thanks Thanks Received 
    8,872
    Thanked in
    4,311 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    Pa što im se nisi pridružio, da probate da 'popravite' ?

    Vi Bikovi ste poznati po tome da ste čulna stvorenja

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk
    Pridružio se extravaganca, ja sam tu prvi bio, no, izgleda nisi pratila gradivo. Sad nek sami popravljaju njih dvojica.
    To što su bikovi čulna stvorenja kako ti kažeš ( ja ti pojma nemam o horoskopu), upravo i objašnjava situaciju. Ja sam osjetio da je extra,kad je uletio ili bolje rečeno uveden od strane Buve, bio nešto više od prolazne avanture. E tu su mi čula/osjećanja došla do izražaja i osjetio sam se kao izvrnuta čarapa

    PS. odo' i ja da sebi turim toplomjer. Biće da i ja buncam

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
    Last edited by joni; 10-01-26 at 16:12.

  26. The Following 3 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  27. #39
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    Eto, na kraju ću još ja bit kriva

    Možete se posvetiti sledeće tantri. Da odahnete od bdsm-a i podignete svoje odnose na viši nivo.

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk
    Najkrivlja

    Od bdsm-a da odahnemo? Nikad!!! Toliko čak ni ja nisam poludio a Tantre ne podižu nivoe no Mašta, ne pravi se naivna
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  28. #40
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Pridružio se extravaganca, ja sam tu prvi bio, no, izgleda nisi pratila gradivo. Sad nek sami popravljaju njih dvojica.
    To što su bikovi čulna stvorenja kako ti kažeš ( ja ti pojma nemam o horoskopu), upravo i objašnjava situaciju. Ja sam osjetio da je extra,kad je uletio ili bolje rečeno uveden od strane Buve, bio nešto više od prolazne avanture. E tu su mi čula/osjećanja došla do izražaja i osjetio sam se kao izvrnuta čarapa
    Ispratila sam ja, ali ne valja ti ta posesivnost.. kažu da je ljubav dijeljenje pa biće da je trebalo da ostaneš s njima, da se dijelite

    Sad mi je sve jasnije što je Buva otvorio ovu temu, želi te nazad!

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  29. The Following 3 Users Say Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  30. #41
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Pridružio se extravaganca, ja sam tu prvi bio, no, izgleda nisi pratila gradivo. Sad nek sami popravljaju njih dvojica.
    To što su bikovi čulna stvorenja kako ti kažeš ( ja ti pojma nemam o horoskopu), upravo i objašnjava situaciju. Ja sam osjetio da je extra,kad je uletio ili bolje rečeno uveden od strane Buve, bio nešto više od prolazne avanture. E tu su mi čula/osjećanja došla do izražaja i osjetio sam se kao izvrnuta čarapa

    PS. odo' i ja da sebi turim toplomjer. Biće da i ja buncam

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

    Ne toplomjer, nikako, nikako poslije će te bit stid ka mene pa više nećeš ovamo živ privirit a tek nam je postajalo lijepo

    Izvini što sam ti povrijedio osjećanja, znaš i sam da prolazne avanture nisam školovao
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  31. #42
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    Ispratila sam ja, ali ne valja ti ta posesivnost.. kažu da je ljubav dijeljenje pa biće da je trebalo da ostaneš s njima, da se dijelite

    Sad mi je sve jasnije što je Buva otvorio ovu temu, želi te nazad!

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

    Temu sam otvorio e sam na nju po difoltu i krštenici nedodirljiv, a naročito danas kad imam papir da mi se ništa zaozbiljno ne uzima

    Istina, izlaznu strategiju kako da se poslije ne stidim do vječnosti još nisam izmislio, ali pašće mi već nešto na um poslije idućeg brufena

    A ljubav nije dijeljenje no totalno uzimanje i otimanje i grabljenje i kidanje i cijepanje i sastavljanje i davanje i građenje i rušenje i vazda iznova sve samo još jače... koje ide u dva pravca, pa ko što ponese, a niko ništa neće ponijet ako ne nose oboje Jednostavno, zar ne
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  32. The Following 2 Users Say Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  33. #43
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default



    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  34. #44
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post


    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

    Reću ti kad mi vrneš onaj moj što si mi oburdala
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  35. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  36. #45
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Ne znam na šta misliš

    Ali vidim da sam opet nešto kriva

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  37. The Following User Says Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  38. #46
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,934
    Thanks Thanks Given 
    19,026
    Thanks Thanks Received 
    8,872
    Thanked in
    4,311 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    Ispratila sam ja, ali ne valja ti ta posesivnost.. kažu da je ljubav dijeljenje pa biće da je trebalo da ostaneš s njima, da se dijelite

    Sad mi je sve jasnije što je Buva otvorio ovu temu, želi te nazad!

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk
    A znači ispratila si, a? No nisi htjela da se miješaš. Dobro, dobro !!!
    Ili ja nisam bik u horoskopu ili ako jesam onda ti nisi isti dobro izučila.
    Posesivan do krajnjih granica. Dijeljenje...samo na tablić.
    Da je bio bar iskusniji pa da me pušti da ja extru uvedem, jer ipak, posesivnost ne isključuje eksperimentisanje. Nego, znaš ono, ka kad oćeš partnerki da provučeš ideju o trojci pa umjesto direktno, na kvarno izboksuješ da taj predlog izađe iz njenih usta a ne tvojih. Naravno, do tad se Bogu moliš da predložena treća osoba ne bude majstor za popravku no majstorkinja. E to se zove rizik a ne all in poker

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

  39. The Following 3 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  40. #47
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,929
    Thanks Thanks Given 
    24,069
    Thanks Thanks Received 
    9,923
    Thanked in
    7,423 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Čuš šou, nisam još ni početnu fazu buncanja do kraja razvio

    Nego, popravljate li
    Ako već u seksu treba nešto da se popravlja znači da je odnos u stvari dubunski neđe u zastoju ka onaj kanal u Marezu.Tako da tu zapravo treba popravljati seks je samo šlag na torti, ili trešnjica na šlagu na torti.

    JBG lajf iz lajk det no znaš i ti to sam.

  41. The Following 2 Users Say Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  42. #48
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    Ne znam na šta misliš

    Ali vidim da sam opet nešto kriva

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

    Da bi znala na što mislim moraš i ti zakučit isti virus ko i ja A to neće ići jer sam posesivniji čak i od joni, pa ni viruse ne dam bez borbe do poslednjega

    Pa normalno da si kriva, neću valjda bit ja?
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  43. The Following 2 Users Say Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  44. #49
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    @joni Pa i Bikovi i Škorpije su posesivni, zato ste dobar par, pa je šteta da vam se tako ljubav završi 🥲

    A Extra je dobar momak, možda da ipak razmisliš da živite skladno vaš, ono što bi Francuzi nazvali, menage a trois ?



    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  45. The Following 2 Users Say Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  46. #50
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    A znači ispratila si, a? No nisi htjela da se miješaš. Dobro, dobro !!!
    Ili ja nisam bik u horoskopu ili ako jesam onda ti nisi isti dobro izučila.
    Posesivan do krajnjih granica. Dijeljenje...samo na tablić.
    Da je bio bar iskusniji pa da me pušti da ja extru uvedem, jer ipak, posesivnost ne isključuje eksperimentisanje. Nego, znaš ono, ka kad oćeš partnerki da provučeš ideju o trojci pa umjesto direktno, na kvarno izboksuješ da taj predlog izađe iz njenih usta a ne tvojih. Naravno, do tad se Bogu moliš da predložena treća osoba ne bude majstor za popravku no majstorkinja. E to se zove rizik a ne all in poker

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

    Au, brate, taj rizik čak ni sa ovom temperaturom, ni bez dva kila brufena, ne bih ja
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  47. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


Page 2 of 30 FirstFirst 12345612 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Moze li seks da bude los ?
    By Iz_dana_u_dan in forum Sex i erotika
    Replies: 51
    Last Post: 11-05-05, 15:54
  2. Seksualne fantazije i seks
    By Smirnoff_ice in forum Sex i erotika
    Replies: 8
    Last Post: 06-05-05, 12:09
  3. Seks i ljubav?
    By nihil in forum Sex i erotika
    Replies: 49
    Last Post: 01-05-05, 09:16
  4. Seks na prvom sastanku
    By Grofica in forum Sex i erotika
    Replies: 69
    Last Post: 21-06-04, 13:12
  5. Durovic i Marovic rasvjetljavaju seks-aferu
    By Cetinjanin in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 24-02-04, 06:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •