A znači ispratila si, a? No nisi htjela da se miješaš. Dobro, dobro !!!
Ili ja nisam bik u horoskopu ili ako jesam onda ti nisi isti dobro izučila.
Posesivan do krajnjih granica. Dijeljenje...samo na tablić.
Da je bio bar iskusniji pa da me pušti da ja extru uvedem, jer ipak, posesivnost ne isključuje eksperimentisanje. Nego, znaš ono, ka kad oćeš partnerki da provučeš ideju o trojci pa umjesto direktno, na kvarno izboksuješ da taj predlog izađe iz njenih usta a ne tvojih. Naravno, do tad se Bogu moliš da predložena treća osoba ne bude majstor za popravku no majstorkinja. E to se zove rizik a ne all in poker
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk








Reply With Quote
Bookmarks