Originally Posted by Buva+gacce Vazda sam nekako osjećao da smo nas dvojica kinki na simbiotski način... ...Pogodi me ti u osjetljivu tačku... ... znao sam da sam pogodio kad sam ulazio ubrak s tobom i extravagancom Džaba su ti sad ti pokušaji popravke. Oprosta ti nema od mene, no da mi vratiš burmu. Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Buva+gacce, Lapis Lazuli
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks