Page 5 of 30 FirstFirst 12345678915 ... LastLast
Results 101 to 125 of 734

Thread: Popravljate li seks?

  1. #101
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,885
    Thanks Thanks Given 
    24,049
    Thanks Thanks Received 
    9,911
    Thanked in
    7,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Pa kad je ono bila pedagoška pjesma, a ovo tvoje više neka muzika uz rad
    Zavisi od prilike može nekad i duhovna muzika moš mislit koja je to tek perverzija.

  2. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  3. #102
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Pa tebi bi sad legla ona Cecina 39 sa 2



    Od dotične isključivo ovo mogu da čujem, a da poslije ne moram neki anti-tetanus primat ili u kakvi alergijski šok upadat

    Nego, bješe li ono tema popravljate li vi, a bez mene da dirate?
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  4. #103
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Osjetljiv sam na dušu i lako se vežem a nikako razvezujem. Ko mu je kriv kad nije pazio
    Isto, s tom razlikom što se i teže vezujem.

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  5. The Following User Says Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  6. #104
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,885
    Thanks Thanks Given 
    24,049
    Thanks Thanks Received 
    9,911
    Thanked in
    7,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post


    Od dotične isključivo ovo mogu da čujem, a da poslije ne moram neki anti-tetanus primat ili u kakvi alergijski šok upadat

    Nego, bješe li ono tema popravljate li vi, a bez mene da dirate?
    A što ako ja oću da te diram? Jel se ti tu šta pitaš? Ne bi temu otvorio da nećeš da te se dira. Eeeeee.

    Enivej a zamisli uz album Cohena. Kolika ti je sad jel skočila?

    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk

  7. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  8. #105
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    Isto, s tom razlikom što se i teže vezujem.

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk




    Crna drugo
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  9. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  10. #106
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Nego, bješe li ono tema popravljate li vi, a bez mene da dirate?
    Vidiš da brinemo o tebi tako da se ne raspustiš, pa da možeš da nam se vratiš na forum bez da se rumeniš

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  11. The Following User Says Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  12. #107
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post



    Crna drugo
    Taman tako. Nepodnošljiva sam sebi tad.

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  13. The Following User Says Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  14. #108
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,885
    Thanks Thanks Given 
    24,049
    Thanks Thanks Received 
    9,911
    Thanked in
    7,412 Posts

    Default

    Ja se više ne vezujem, strava osjećaj.

  15. #109
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    A što ako ja oću da te diram? Jel se ti tu šta pitaš? Ne bi temu otvorio da nećeš da te se dira. Eeeeee.

    Enivej a zamisli uz album Cohena. Kolika ti je sad jel skočila?

    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk

    Ahahahahahahaha

    Diranja se zaslužuju, kako sudim sebi, tako drugima. A ti ga svakako zaslužuješ, pa onda da ti odgovorim- ništa iako se pitam.

    Koen bi mi nekako išo samo uz joni+ja, ne srdi se

    Nema kuđ više skakat, sad joj je vrijeme da i nju bunarišem ko što sam sebe ovđe danas
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  16. #110
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,885
    Thanks Thanks Given 
    24,049
    Thanks Thanks Received 
    9,911
    Thanked in
    7,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    MIslim da ti, kad znaš što radiš i umiješ se posvetit onome što voliš, kako vidim da umiješ, lampice i ostali signali ne trebaju, jer već znaš sve što je za znati. I da si bezbjedan. Kad si se već upro da me izvučeš iz buncanja i uozbiljiš
    Što ti je muška solidarnost.

  17. The Following 2 Users Say Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  18. #111
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Ili samo evociranje zajedničkih uspomena

    Evo, smiriću se

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  19. The Following 2 Users Say Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  20. #112
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,885
    Thanks Thanks Given 
    24,049
    Thanks Thanks Received 
    9,911
    Thanked in
    7,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Ahahahahahahaha

    Diranja se zaslužuju, kako sudim sebi, tako drugima. A ti ga svakako zaslužuješ, pa onda da ti odgovorim- ništa iako se pitam.

    Koen bi mi nekako išo samo uz joni+ja, ne srdi se

    Nema kuđ više skakat, sad joj je vrijeme da i nju bunarišem ko što sam sebe ovđe danas
    Hahahahaahah poenta zavisi koliko želiš nešto da traje.

    Ahahaahha pade mi na um luda scena zamisli slušaš na radio neku muzikicu a ono u sred seksa veli operater prekidamo program zbog važnih vijesti.Ili reklama za Persil.

  21. #113
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Što ti je muška solidarnost.
    Mislim da je, inače, prva rečenica posta koji si kvotovala već potpuno zaključala ovu temu

    A ovo ostalo ispade samo dizat mene na sprdnju dok mislite da vam se može a ne znate koliko je iskustva u mene da vas ambisam iz zashjede
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  22. #114
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    Vidiš da brinemo o tebi tako da se ne raspustiš, pa da možeš da nam se vratiš na forum bez da se rumeniš

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

    Protiv ovog raspusta lijeka nema
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  23. #115
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,885
    Thanks Thanks Given 
    24,049
    Thanks Thanks Received 
    9,911
    Thanked in
    7,412 Posts

    Default

    Što jesi pravio recke ka u tvorza? Eh ne sumnjam da je iskustva iza tebe zato se i sprdaš ođe s nama.

  24. #116
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    Ili samo evociranje zajedničkih uspomena

    Evo, smiriću se

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk
    Evociranje uspomena je najljepši zanat nas penzionera, i zakonom je zaštićeno

    Nemoj se nikad smirivat.

    Jer to ide isključivo uz penziju Ponekad
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  25. The Following 2 Users Say Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  26. #117
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Mislila sam na evociranje uspomena sa Jonijem

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  27. The Following 3 Users Say Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  28. #118
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,885
    Thanks Thanks Given 
    24,049
    Thanks Thanks Received 
    9,911
    Thanked in
    7,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Mislim da je, inače, prva rečenica posta koji si kvotovala već potpuno zaključala ovu temu

    A ovo ostalo ispade samo dizat mene na sprdnju dok mislite da vam se može a ne znate koliko je iskustva u mene da vas ambisam iz zashjede
    Pa i nije što ako je softver prikopčan na neku drugu bazu od ono jel isključih rernu do ono kakav je onaj glumac iz onog filma.Mislim svašta tu može da bude džaba vama vještina.

  29. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  30. #119
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,785
    Thanks Thanks Given 
    26,072
    Thanks Thanks Received 
    8,375
    Thanked in
    4,116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Da bi znala na što mislim moraš i ti zakučit isti virus ko i ja A to neće ići jer sam posesivniji čak i od joni, pa ni viruse ne dam bez borbe do poslednjega

    Pa normalno da si kriva, neću valjda bit ja?
    Nemam vremena da komentarišem puno ali ovo neću propustiti.

    Lako je zakučiti virus, samo treba da se vidite

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  31. The Following 2 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  32. #120
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    Mislila sam na evociranje uspomena sa Jonijem

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

    Polako s ta evociranja, tek ih pravimo
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  33. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  34. #121
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Pa i nije što ako je softver prikopčan na neku drugu bazu od ono jel isključih rernu do ono kakav je onaj glumac iz onog filma.Mislim svašta tu može da bude džaba vama vještina.
    Master riset, nije teško kad se oće i umije i nauka poznaje
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  35. #122
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Nemam vremena da komentarišem puno ali ovo neću propustiti.

    Lako je zakučiti virus, samo treba da se vidite

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

    I dalje sam toliko posesivan da joj ga za život ne bi dao a ove podvodne mine ti rado neću zaboravit i joni si prevazišo štetan a mislio sam svega mi da to teško može
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  36. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  37. #123
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,934
    Thanks Thanks Given 
    19,025
    Thanks Thanks Received 
    8,872
    Thanked in
    4,311 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Nemam vremena da komentarišem puno ali ovo neću propustiti.

    Lako je zakučiti virus, samo treba da se vidite

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Evo ga ovaj sad .
    Inače, Buva, jesi primijetio trend:jedna koleginica se samopredstavila ka učiteljica, druga spominje pedagogiju u nekoliko postova...Velim ti ja popravlja-ne popravlja, vazda ima prostora za učenje i popravke. Nikad sreće pa ni onda kad je sve ispravno.
    No, fali ođe @aLaPaCha da čujemo njene metode. No, izgleda nema ona kad. Mora da joj polaže neki na popravni/avgustovski rok

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

  38. The Following 3 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  39. #124
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Skontao sam- svi sve o svemu pričaju- dok je o meni i tebi a sebe ne pominju

    https://www.youtube.com/shorts/oSP6FH0yThw

    eto im pedagogija
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  40. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  41. #125
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,785
    Thanks Thanks Given 
    26,072
    Thanks Thanks Received 
    8,375
    Thanked in
    4,116 Posts

    Default

    Ja sam uvijek za napredak

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  42. The Following 3 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


Page 5 of 30 FirstFirst 12345678915 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Moze li seks da bude los ?
    By Iz_dana_u_dan in forum Sex i erotika
    Replies: 51
    Last Post: 11-05-05, 15:54
  2. Seksualne fantazije i seks
    By Smirnoff_ice in forum Sex i erotika
    Replies: 8
    Last Post: 06-05-05, 12:09
  3. Seks i ljubav?
    By nihil in forum Sex i erotika
    Replies: 49
    Last Post: 01-05-05, 09:16
  4. Seks na prvom sastanku
    By Grofica in forum Sex i erotika
    Replies: 69
    Last Post: 21-06-04, 13:12
  5. Durovic i Marovic rasvjetljavaju seks-aferu
    By Cetinjanin in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 24-02-04, 06:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •