Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
A kakav ti je libido? Bolje kuvano vino da si uzeo no tu drogeriju.

Što bi reko žuangži- volim libido i rado ga se setim No je nevolja što on mene izgleda dobro pamti Vino nikad kuvano, dobru šljivu ponekad- kad znam da mi je umiju skuvat kako mi je baba kuvala, a kad sam bolestan isključivo vodu u hektolitre, limun kad ga ima, i ponekad ove ovakve lakše droge

p.s.
naravno da sam cijelo jutro preshjedio s kavom na terasu na -4C, i to pomaže