Što bi reko žuangži- volim libido i rado ga se setimNo je nevolja što on mene izgleda dobro pamti
Vino nikad kuvano, dobru šljivu ponekad- kad znam da mi je umiju skuvat kako mi je baba kuvala, a kad sam bolestan isključivo vodu u hektolitre, limun kad ga ima, i ponekad ove ovakve lakše droge
p.s.
naravno da sam cijelo jutro preshjedio s kavom na terasu na -4C, i to pomaže![]()






Bolje kuvano vino da si uzeo no tu drogeriju.
Reply With Quote
Bookmarks