Ja zločince ne vrijeđam no su moji postovi o ratnim zločincima iz devedesetih ostali na temi đe im je i mjesto.I govore sto ja mislim o ratnim zločincima.
Od Mladića,preko Arkana, supruge mu Svetlane,Karadžića i kružoka memoranduma SANU-a i Mire i Miloševića joj supruga.I sina im Marka.Na podforum istorije u ww2 sam takoOđe ostavila dobar materijal što mislim o zločinima.
Ostavila sam ođe i temu Zagreb Film koju niko ne posjećuje o sjajnim režiserima iz doba Yuge.
Tako da ja lično imam puno pravo da velim što je Tito bio jedan obični autokrata i mene stvarno zabolje koga je on tamo na spisak stavio da se spasi ako izbije nuklearni rat ja da njime i tijema na njegov spisak ni pod tačku razno ne bi ni voljela da budem takvi..takvi što se mene tiče su da ne kažem što.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk







Bookmarks