Sudili bi u NBA da je igrao protiv 27 drugih timova, a kod suta nema kontakta, kod skoka borba za loptu.
Nema se sto zamjerit Jokicu, ove godine se sa istoka pridalo dva skolovana centra, po a ce morat trojke da sutira.
Do sad je borio krvave borbe sa Dominejtonom i slicnima hahahhaha
AD se ne racuna, jer do prije par godina prirodna cetvorka, 20kg laksi.



Reply With Quote
Bookmarks