Dylan Harper je toliko zreo igrac da bi vec mogao da bude prvi plej ekipe. Pregled, kontrola lopte, napad na obruc, cvrstina tijela, odbrana...sve ima..
Sent from my AC2003 using Tapatalk
Dylan Harper je toliko zreo igrac da bi vec mogao da bude prvi plej ekipe. Pregled, kontrola lopte, napad na obruc, cvrstina tijela, odbrana...sve ima..
Sent from my AC2003 using Tapatalk
"Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks