mislim da sam prvi put u zivotu vidio tehnicku zbog manjeg igraca na parketu. neko iz dallasa zaboravio da odlijepi dupe sa klupe posle time outa.
mislim da sam prvi put u zivotu vidio tehnicku zbog manjeg igraca na parketu. neko iz dallasa zaboravio da odlijepi dupe sa klupe posle time outa.
Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.
There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)
Bookmarks