Quote Originally Posted by avet View Post
Гледам синоћ утакмицу - Гобер $35 мил ове године. Каква је оно бескорисна метла.
Jbg, 4 puta DPOY, plus gomila drugih nagrada, imao je pravo na maks ugovor i dobio ga još dok je bio u Juti.

35 mil/god u novom ugovoru je čak i pristojna cifra s obzirom da ih je prošle godine koštao 43 miliona.