Originally Posted by avet Гледам синоћ утакмицу - Гобер $35 мил ове године. Каква је оно бескорисна метла. Jbg, 4 puta DPOY, plus gomila drugih nagrada, imao je pravo na maks ugovor i dobio ga još dok je bio u Juti. 35 mil/god u novom ugovoru je čak i pristojna cifra s obzirom da ih je prošle godine koštao 43 miliona.
There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)
Forum Rules
Bookmarks