Quote Originally Posted by outline View Post
kakva rafalna paljba gordona. gledah drugo poluvrijeme plus OT, čoek se u currya pretvorio. ne razumijem ljutnju adelmana na kraju regularnog dijela. mislim da je tražio faul nad jokićem u onoj situaciji kada debeli šutira za pobjedu, al ono ni u aba ligi ne bi sudili.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sudili bi u NBA da je igrao protiv 27 drugih timova, a kod suta nema kontakta, kod skoka borba za loptu.

Nema se sto zamjerit Jokicu, ove godine se sa istoka pridalo dva skolovana centra, po a ce morat trojke da sutira.
Do sad je borio krvave borbe sa Dominejtonom i slicnima hahahhaha
AD se ne racuna, jer do prije par godina prirodna cetvorka, 20kg laksi.