Opozicioni mediji rade isto što i npr. Vijesti kada nisu bili režimski medij. Objave što im neko dobaci i nisu gadljivi na to ko im je izvor. A izvor je uvijek neko ko ima interes da ode priča.
Mislite li da im je za Limenku npr podatke davao MUP kad mu se obrate na arhivu i zavedu zahtjev? Ili za KAP, telekom itd...
Nego ko ti dobaci... Uvijek neki Mijajlović koji je imao neki interes.
E u međuvremenu su Vijesti postale režimske pa ne moraju da se cimaju već im policija i tužilaštvo proslijede šta da objave i ljepota.