Page 47 of 60 FirstFirst ... 3743444546474849505157 ... LastLast
Results 1,151 to 1,175 of 1489

Thread: TEMU - kupovina i savjeti

  1. #1151
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,809
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    E vala vi ste brzi Gonzales. Meni naruceno 15,eto 4 dana me mrda da prodje carinu.

    Sent from my RN12 Pro using Tapatalk

  2. #1152
    Join Date
    Sep 2021
    Location
    Twitter
    Posts
    2,231
    Thanks Thanks Given 
    2,578
    Thanks Thanks Received 
    677
    Thanked in
    403 Posts

    Default

    ti si od onih sto na dzak onih vade onaj

  3. #1153
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,345
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,687
    Thanked in
    5,184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Eo treći dan, još ne stiže poruka za paketomat, neće me više gledat.
    Peti dan još ništa, nek su zdra'o samo

  4. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  5. #1154
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,908
    Thanks Thanks Given 
    2,892
    Thanks Thanks Received 
    3,496
    Thanked in
    1,567 Posts

    Default

    Jutros mi dosla por da je paket ostavljen nedje u centar, zena lagano preuzela, manje od 10 dana, stvarno za sad imam srece

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  6. #1155
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,731
    Thanks Thanks Given 
    9,154
    Thanks Thanks Received 
    6,612
    Thanked in
    2,589 Posts

    Default

    Stigla poruka Bit
    Idem na stari imam dva dana inace je vratise kinezima


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #1156
    Join Date
    May 2010
    Posts
    5,104
    Thanks Thanks Given 
    40
    Thanks Thanks Received 
    118
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Od jutros od prije 9 sati je ovako. Duze od pola sata se ceka na paket, na beton, na 35c. Bolest.


  8. #1157
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,115
    Thanks Thanks Given 
    251
    Thanks Thanks Received 
    227
    Thanked in
    134 Posts

    Default

    Kako se dodje u ovu situaciju da nedje cekas paket? Ova 3 paketa sto sam narucio do sad su mi donijeli kuci...

    Sent from my SM-S908B using Tapatalk
    ja sam stolar, u podznaku shkorpioooni

  9. #1158
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    1,923
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    435
    Thanked in
    248 Posts

    Default

    Naručeno 15og, danas uručeno. Još jednom sve pohvale za mOne, na kućni prag svaki put donesu. Posle 5 minuta od uručenja stigao mail potvrde!

    Sent from my 2312DRA50G using Tapatalk

  10. #1159
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    16,248
    Thanks Thanks Given 
    280
    Thanks Thanks Received 
    568
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Mog druga je MONE ispalio, govoreći mu da su ga navodno 2 puta zvali, ali uopšte nisu. I vratili pošiljku za Kinu posle 2 dana.
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  11. #1160
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    1,017
    Thanks Thanks Given 
    378
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Izgleda kako kad evo meni na jedan paket nekoliko dana stoji kako je stigao u CG i cekam. A u Bar zna da bude haos, odmah oko 8 se spusti masa ljudi. Obicno oko 10ipo 11 je malo lakse pa tad je najbolje ici.



  12. #1161
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,050
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    49 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by flyeagle View Post
    Izgleda kako kad evo meni na jedan paket nekoliko dana stoji kako je stigao u CG i cekam. A u Bar zna da bude haos, odmah oko 8 se spusti masa ljudi. Obicno oko 10ipo 11 je malo lakse pa tad je najbolje ici.


    Isto... Arrived at airport.. 21.06..nista od tad

  13. #1162
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    843
    Thanks Thanks Given 
    107
    Thanks Thanks Received 
    156
    Thanked in
    101 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by markoni_91 View Post
    Isto... Arrived at airport.. 21.06..nista od tad
    I ja se pridruzujem klubuod 21og na je na aerodrom

  14. #1163
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,050
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    49 Posts

    Default

    A 2 paketa posle toga naručena, završena carina jutros

  15. #1164
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    122
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Koliko se obicno dana ceka da stigne posiljka,je li kao na Allexpres/ebay tu do 30/90 dana ili manje,vracu li pare ako ne stigne ?

  16. #1165
    Join Date
    May 2015
    Posts
    934
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    75 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Micko357 View Post
    Koliko se obicno dana ceka da stigne posiljka,je li kao na Allexpres/ebay tu do 30/90 dana ili manje,vracu li pare ako ne stigne ?
    Bukvalno 10postova unazad pisu ljudi da im stiglo u 10dana....
    Do 20dana generalno .
    Ne moze da ne stigne ne brini samo trguj.
    I nemas carinu i dazbine to je to sto platis da ti odma olaksamo..

    Sent from my Pixel 9 using Tapatalk

  17. The Following 2 Users Say Thank You to Utoka For This Useful Post:


  18. #1166
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    843
    Thanks Thanks Given 
    107
    Thanks Thanks Received 
    156
    Thanked in
    101 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cass View Post
    I ja se pridruzujem klubuod 21og na je na aerodrom
    Tek danas proslo carinu.

  19. #1167
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar
    Posts
    1,806
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    132 Posts

    Default

    Meni je umjesto u Bar, paket zavrsio u Ulcinj.

    Sent from my 22081212UG using Tapatalk
    Always,forever and beyond ...

  20. #1168
    Join Date
    Sep 2021
    Location
    Twitter
    Posts
    2,231
    Thanks Thanks Given 
    2,578
    Thanks Thanks Received 
    677
    Thanked in
    403 Posts

    Default TEMU - kupovina i savjeti

    Podji na veliku plazu brckaj se i pokupi usput

  21. #1169
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,908
    Thanks Thanks Given 
    2,892
    Thanks Thanks Received 
    3,496
    Thanked in
    1,567 Posts

    Default

    Jos tri posiljke, narucene 19.06. kurir danas preuzeo...

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  22. #1170
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,809
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    M One u Baru je paketomat je sada na Eko pumpi na bulevaru Ilino.
    Vjerovatno Kiosk kod potkovice nije vise u opticaju.
    Dash kamera stigla, kvalitet snimka predvece je solidan 1080p, nisam sam igrao sa podesavanjima.
    Kamera posjeduje datum i ton,snima na svaka 3min klip sto mi se svidja. Uzeo karticu 128 gb,dal ce biti dovoljana,ne znam. Ima dvije kamere za naprijed na putu i nazad u autu.
    Link sam kacio ranije gore

    Sent from my RN12 Pro using Tapatalk

  23. #1171
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,345
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,687
    Thanked in
    5,184 Posts

    Default

    Đe ga je paketomat u HDL na Zabjelo, uđe li se baš u HDL ?

    Sent from my Magic 7 Pro using Tapatalk

  24. #1172
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,345
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,687
    Thanked in
    5,184 Posts

    Default

    Našao, unutra, u okviru marketa.

    Sent from my Magic 7 Pro using Tapatalk

  25. #1173
    Join Date
    Sep 2021
    Location
    Twitter
    Posts
    2,231
    Thanks Thanks Given 
    2,578
    Thanks Thanks Received 
    677
    Thanked in
    403 Posts

    Default

    Ispucah se malo na ovaj Temu. Dok cekam prvu posiljku zanima me samo da li zovu na broj ili morwm u postu da pitam za robu?

    posto pise 8 do 21 dan

  26. #1174
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    3,013
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Bice ti jasni statusi.
    A kad bude da je pokupljeno vozilom kurira, zvace te nekoliko sati nakon toga.
    Ako je Mone.
    Ne znam dodjeljuju li koliko posti. A kad dodijele poslednja destinacija je tebi najbliza posta. Oni ili donesu ili zovnu da dodjes.
    Last edited by Bruda; 03-07-25 at 14:23.

  27. #1175
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    16,248
    Thanks Thanks Given 
    280
    Thanks Thanks Received 
    568
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by p0smatrac View Post
    Ispucah se malo na ovaj Temu. Dok cekam prvu posiljku zanima me samo da li zovu na broj ili morwm u postu da pitam za robu?

    posto pise 8 do 21 dan
    Nema pošta veze sa Temu porudžbama. Isključivo NTC M-One i još neki privatni. Zovu te ili ti stigne sms na kojem paketomatu te čeka pošiljka.
    ___________________________

    slikam slike povoljno

Page 47 of 60 FirstFirst ... 3743444546474849505157 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 189
    Last Post: 31-03-16, 11:50
  2. Slusalice - kupovina, savjeti, predlozi
    By Feeleep in forum Muzika
    Replies: 21
    Last Post: 25-12-10, 18:26
  3. Prodaja-kupovina Akcija-savjeti Pri Kupovini
    By Milioner in forum Ostali oglasi
    Replies: 19
    Last Post: 11-08-06, 14:24
  4. Nesto malo na temu hrana [3 kom ~300K]
    By Chegevara in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 1
    Last Post: 12-08-04, 21:33
  5. Auto kuce, Polovna vozila, Kupovina potrebni savjeti....
    By KoBaC_Lovi_Pilice in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 4
    Last Post: 22-02-04, 20:18

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •