Od jutros od prije 9 sati je ovako. Duze od pola sata se ceka na paket, na beton, na 35c. Bolest.
![]()
Od jutros od prije 9 sati je ovako. Duze od pola sata se ceka na paket, na beton, na 35c. Bolest.
![]()
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks