Koji crni mirotvorac, isto ***** ko i svaki prethodnih.
Da je sreće pa da ne postoje uopšte.
Koji crni mirotvorac, isto ***** ko i svaki prethodnih.
Da je sreće pa da ne postoje uopšte.
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks