
Originally Posted by
hercules
Obrisani su postovi koji su tebe vrijeđali, i sankcionisani, a kako i ti nisi ostao dužan onda dobrodošao u klub.
Mi neki nismo po cio dan na forum, moramo i da radimo, i druge obaveze da završavamo. Pa zna malo da potraje.
Nisam ni ja, najmanje od svih, ali nekako kad se pojavim izazvam nervozu kod pojedinaca koji nikad ne propušte priliku za lično vrijeđanje. Pretpostavljam da su hrabriše i van foruma.
Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.
Bookmarks