Hvala. Nije da se nisam trudio da budem pravican i siroke ruke. Ne moze se znati. A s obzirom da je iz par puta odmarao od foruma onda se zakljucak moze sam izvuci.
Zaključujem da sankcije ne djeluju na njega, jer "ima papir da je lud". Nije vaša nadležnost.
Bookmarks