Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
Dobio si 4 poena greskom, ja bi tu definitivno 5 dao.

Necemo vala vrijedjat' nikakve nacije pa odakle god bile. Ne bi ni ti volio da neko uz tvoju napise "smece" ili bilo sto slicno.

Valjda ne treba dublje ulazit' u analizu.
Gleda se odje kakve si nacije i okle si a i od kojih si !!!


Sent from my SM-A546B using Tapatalk