Prvo se navodno isčuđavaš zbog čega si dobio kaznu, a onda svakim narednim postom, na ovoj temi, zaslužuješ novu.
Da nije tužno...
Prvo se navodno isčuđavaš zbog čega si dobio kaznu, a onda svakim narednim postom, na ovoj temi, zaslužuješ novu.
Da nije tužno...
Last edited by coldplay; 20-11-24 at 22:26.
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks