Results 1 to 25 of 2176

Thread: Primjedbe na rad moderacije

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,106
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,833
    Thanked in
    3,573 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vanjushki View Post
    Juče je objavljen post u Ekonomiji koji je vjerovatno uklonio nebitan lik koji ima nick svjetskog revolucionara. Ništa strašno, normalno je ođe da se presuđuje bez razloga, dokaza, dovoljno informacija, zato smo i tu đe smo. Normalno je da jedan isto nebitan lik dobije presudu od države na skoro 300k e, zato što je političar i što mu je drugi nebitan lik omogućio, a sud presudio. E sad o temi posta i komentarima drugih n. likova. Prva stvar, prevara, nema dovoljno informacija, ovo ono... Da li je iko pročitao sa razumijevanjem text i postavio sebi pitanje, može li ovo da bude istina? Da li je moguće da je iz CG napraviti globalni proizvod? Da li je moguće sa 300k e izaći na globalno tržište? Da li mogu da ukapiram o čemu ođe piše? Ili neko slično razmišljanje...ne ne. Vjerovatno je greška bilo staviti da povrat može biti preko 200x u udnosu na troškove, zato to što nije istina. Nije istina, zato što čista zarada može biti u većem množiocu. To zvući nevjerovatno, osim u svijetu startap jednoroga. Šanse da CG ima takav proizvod su jako male, jer ih u svijetu ima ukupno oko 1200. Da bi postao jednorog treba puno ili ne? Vjerovatno ne, jer mi u zakonu izjednačavamo svjetsku sa lokalnom inovacijom. Pa su nam inovativni proizvodi uglavnom za lokal, a neki globalni nikad neće postati jednorog. Kad napišeš post na ovom forumu da bi došao ljudi koji možda znaju kako funkcionuši neke stvari, da bi dobio podršku pa verbalnu ili neku drugu, dobiješ Q. E to je poniženje, ali zalud vam je. Neko da izduši, izbači frustracije, ode u teretanu izmlati džak, ode na utakmicu izvrišti se, neko izbije muža/ženu/dijete, a neko izigrava silu po foruma.
    Postavio si temu gdje trazis pomoc/investitora a nista o proizvodu napisao nisi.

    Nisam temu obrisao nego sam ti trazio da u narednom post-u das vise informacija o samom proizvodu. U narednom post-u to nisi uradio.

    Sad se zalis a opet nista o tom "proizvodu" ne pises nego treba ljudi da te cimaju na PP oko toga. Ne znam, pokusaj da sagledas stvari i temu iz druge perspektive pa reci koliko to realno/ozbiljno izgleda, pogotovo u moru grejpfruta, cheil-a, dgpt-a i svega ostalog.

    Ja sam temu obrisao i obrisacu svaku slicnu koja prodaje maglu. Ako nije magla onda fino napisi o cemu se radi, meni je 'malo' dosta prevara i prodavanja magle i ovaj forum definitivno nece biti mjesto na kome se takve stvari prodaju i gdje se takve stvari promovisu pa ti dokazi da nije tako a ne da grinjas u prazno a da opet nista o tvom "proizvodu" ne napises.

    Evo ja svako malo nailazim grad oblijepljen listicama "laka online zarada" i broj telefona ispod toga.

    Data ti je sansa da fino napises o cemu se radi. Izabrao si da iskuliras a onda da se zalis kako ti je tema obrisana.

    Sad imas opciju da fino objasnis o cemu se radi ili da nastavis da se zalis u prazno.


    P.S. Prica oko 'revolucionara', 'nebitnog lika', 'sile na forumu' i sl. me apsolutno ne tangiraju.
    Last edited by Fidel Castro; 14-11-24 at 16:14. Reason: typo
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  2. The Following 8 Users Say Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Half-Life 2 serijal pohvale i primjedbe
    By ALEK.MONTENEGRO in forum Software
    Replies: 0
    Last Post: 26-09-10, 17:25
  2. Pusten u rad sajt Argentinskih Crnogoraca
    By JUSTICE in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 07-09-05, 14:15
  3. seminarski rad
    By Jimi_Hendrix in forum Software
    Replies: 7
    Last Post: 01-12-04, 11:41
  4. Replies: 7
    Last Post: 29-11-04, 07:22
  5. Da li treba zabraniti rad...
    By cvrchak in forum Politika generalno
    Replies: 3
    Last Post: 03-07-04, 08:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •