Pohvale na (brzi) rad moderatora su na drugoj temi ali ajde... da ne prebacujem sad.
Drago mi je da sve funkcionise kako treba.
Bujrum.
Pohvale na (brzi) rad moderatora su na drugoj temi ali ajde... da ne prebacujem sad.
Drago mi je da sve funkcionise kako treba.
Bujrum.
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks