Kako je tebi dosadno,ono i meni je noćas i svaki božiji dan u ovoj ubitačno dosadnoj zajednici, ali ti si bukvalno štopericu uključio.Bra'o.
Kako je tebi dosadno,ono i meni je noćas i svaki božiji dan u ovoj ubitačno dosadnoj zajednici, ali ti si bukvalno štopericu uključio.Bra'o.
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks