Page 602 of 694 FirstFirst ... 102502552592598599600601602603604605606612652 ... LastLast
Results 15,026 to 15,050 of 17327

Thread: Degenerici...

  1. #15026
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,690
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default


  2. #15027
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,690
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default


  3. #15028
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    2,012
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    340 Posts

    Default

    Dok kulturni narod ne počne da lomi auta, mislim da neće biti boljitka nikakvog. Država ne radi ništa, ljudi koje svi mi plaćamo ne rade ništa, nego izigravaju dvorske lude i prave ljude budalama, neko će izgleda morati jer se ovako više ne može, niko više stprljenja nema.

  4. The Following User Says Thank You to iMMERSION~ For This Useful Post:


  5. #15029
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,703
    Thanks Thanks Given 
    1,165
    Thanks Thanks Received 
    718
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by iMMERSION~ View Post
    Dok kulturni narod ne počne da lomi auta, mislim da neće biti boljitka nikakvog. Država ne radi ništa, ljudi koje svi mi plaćamo ne rade ništa, nego izigravaju dvorske lude i prave ljude budalama, neko će izgleda morati jer se ovako više ne može, niko više stprljenja nema.
    I u drugim državama je parking problem, u većim gradovima posebno. Agresivno parkiranje i ponašanje u saobraćaju su posledice nečega što su ovđe na forumu odbačili pa neću pominjat.
    Yes, I'm in need of something
    But it's something you ain't got​

  6. #15030
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,109
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Ja slobodno mogu da kazem da je ovo maloumno govedo sa gornje fotke zasluzilo da pronadje slomljeno auto ili makar sve 4 gume izbusene ujutru.

    Pa neka mi se moralisti ljute koliko oce.

    Ja srecom bas malo vozim ali i nakon tih kracih i sporadicnih voznji mislim da mi ne fali puno da poludim i pocnem da radim nemile stvari.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  7. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  8. #15031
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,703
    Thanks Thanks Given 
    1,165
    Thanks Thanks Received 
    718
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ja slobodno mogu da kazem da je ovo maloumno govedo sa gornje fotke zasluzilo da pronadje slomljeno auto ili makar sve 4 gume izbusene ujutru.

    Pa neka mi se moralisti ljute koliko oce.

    Ja srecom bas malo vozim ali i nakon tih kracih i sporadicnih voznji mislim da mi ne fali puno da poludim i pocnem da radim nemile stvari.
    Nema moral veze s tim. Moral je ionako subjektivna rabota. Slušaj ovo, zagradili rampom javnu površinu, tj. tobože nekakvim malverzacijama kupili zelenu površinu pretvorenu u parking ali im muka tu da se parkiraju, ovo jes narod za torove.
    Yes, I'm in need of something
    But it's something you ain't got​

  9. #15032
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,325
    Thanks Thanks Given 
    1,915
    Thanks Thanks Received 
    1,425
    Thanked in
    528 Posts

    Default

    Ništa, ajmo da kulturno lomimo auta. Predlažem da usput mirno i dostojanstveno razbucamo zgradu skupštine.

  10. #15033
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,862
    Thanks Thanks Given 
    1,082
    Thanks Thanks Received 
    1,450
    Thanked in
    725 Posts

    Default

    Dovoljan broj parking mjesta za sve koji bi to mozda zeljeli jeste vjerovatno problem i u drugim drzavama ali to ne znaci automatski pravo da ako posjedujes vozilo mozes ga parkirati na kolovozu. Ni jedan barem glavni grad u drzavama bivse SFRJ a da ne pricamo o zapadnijem dijelu ne dozvoljava zaustavljanje na kolovozu. U Srbiji i Hrvatskoj te ozbiljno kazne za takvo nesto sto je nama opste prihvaceno, kolone parkiranih vozila u trakama i svugdje gdje se moze popeti auto.
    Pa je pitanje za vas, dame i gospodo forumski, da li je u komsijskim glavnim gradovima to postovano jer je tamo kulturniji narod ili je pak vlast rijesila da to ne dozvoljava, i da li je zbog toga Crna Gora istinski nakon raspada socijalizma i postovanja zakona jedina prava drzava najneposrednije demokratije i drzava blagostanja, u kojoj svako ne mora jesti ali moze da priusti vozilo i dovoljno goriva i gdje ga niko nece opterecivati obavezom registracije i postovanja saobracajnih propisa?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. The Following 2 Users Say Thank You to Shaneman For This Useful Post:


  12. #15034
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    2,012
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    340 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shaneman View Post
    Dovoljan broj parking mjesta za sve koji bi to mozda zeljeli jeste vjerovatno problem i u drugim drzavama ali to ne znaci automatski pravo da ako posjedujes vozilo mozes ga parkirati na kolovozu. Ni jedan barem glavni grad u drzavama bivse SFRJ a da ne pricamo o zapadnijem dijelu ne dozvoljava zaustavljanje na kolovozu. U Srbiji i Hrvatskoj te ozbiljno kazne za takvo nesto sto je nama opste prihvaceno, kolone parkiranih vozila u trakama i svugdje gdje se moze popeti auto.
    Pa je pitanje za vas, dame i gospodo forumski, da li je u komsijskim glavnim gradovima to postovano jer je tamo kulturniji narod ili je pak vlast rijesila da to ne dozvoljava, i da li je zbog toga Crna Gora istinski nakon raspada socijalizma i postovanja zakona jedina prava drzava najneposrednije demokratije i drzava blagostanja, u kojoj svako ne mora jesti ali moze da priusti vozilo i dovoljno goriva i gdje ga niko nece opterecivati obavezom registracije i postovanja saobracajnih propisa?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Motaj kablove, momak je pitao i rekao sve što je htio, i apsolutno nema ništa više da se kaže na ovu temu.

  13. #15035
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,703
    Thanks Thanks Given 
    1,165
    Thanks Thanks Received 
    718
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shaneman View Post
    Dovoljan broj parking mjesta za sve koji bi to mozda zeljeli jeste vjerovatno problem i u drugim drzavama ali to ne znaci automatski pravo da ako posjedujes vozilo mozes ga parkirati na kolovozu. Ni jedan barem glavni grad u drzavama bivse SFRJ a da ne pricamo o zapadnijem dijelu ne dozvoljava zaustavljanje na kolovozu. U Srbiji i Hrvatskoj te ozbiljno kazne za takvo nesto sto je nama opste prihvaceno, kolone parkiranih vozila u trakama i svugdje gdje se moze popeti auto.
    Pa je pitanje za vas, dame i gospodo forumski, da li je u komsijskim glavnim gradovima to postovano jer je tamo kulturniji narod ili je pak vlast rijesila da to ne dozvoljava, i da li je zbog toga Crna Gora istinski nakon raspada socijalizma i postovanja zakona jedina prava drzava najneposrednije demokratije i drzava blagostanja, u kojoj svako ne mora jesti ali moze da priusti vozilo i dovoljno goriva i gdje ga niko nece opterecivati obavezom registracije i postovanja saobracajnih propisa?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Centar treba u krv skup da bude za parking, a mogli bi ka u nevjork podić nadzemne garaže ali ne bi mogle bit pored zgrada nego malo da se noge protegnu. Što je 20 minuta hoda ili 3, 4 kilometra
    Yes, I'm in need of something
    But it's something you ain't got​

  14. #15036
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,153
    Thanks Thanks Given 
    1,387
    Thanks Thanks Received 
    724
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    E ovo je Degenerik godine PL YAMAN

    Sent from my iPad using Tapatalk

  15. #15037
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,109
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Centar treba u krv skup da bude za parking, a mogli bi ka u nevjork podić nadzemne garaže ali ne bi mogle bit pored zgrada nego malo da se noge protegnu. Što je 20 minuta hoda ili 3, 4 kilometra
    Mi ne umijemo 50m prec' nego moramo auto ispred prodavnice, pekare, banke, kladionice (dopisi po zelji) da ostavimo, da su ulazna vrata nesto sira, gledali bi kroz njih autom da prodjemo.

    Gledam danas... dje kod je neka cvjecara, totalni kolaps. Svi na sva 4 po sred ulice, i sa jedne i sa druge strane... pakao.

    Vremenom ce degenerici postat' ultra degenerici a oni koji to (jos) nisu, morace da postanu da se ne bi osjecali kao ovce.

    Last edited by Fidel Castro; 08-03-24 at 19:09.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  16. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  17. #15038
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,703
    Thanks Thanks Given 
    1,165
    Thanks Thanks Received 
    718
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Ako ima, pretpostaviću na osnovu rezultata popisa, oko 540 hiljada punoljetnih Crnogoraca i po tekstu https://forbes.vijesti.me/aktuelno/c...iku-u-regionu/
    skoro 228 hiljada putničkih vozila
    Znači 2,4 čoeka imaju jedan auto, mada sto posto griješim. Broj vozila izgleda još veći zbog neplanskog razvoja Podgorice i CG, uporedimo samo bulevar Sv. Petra ili ul. Kralja Nikole ili Bul. Revolucije sa modernim bulevarima kao što je Zmaj Jovin, Pera Ćetkovića ili bilo koji drugi u naseljenim četvrtima. Ovi stari mogli bi se lagano još proširit, doduše na uštrb pješaka i zelenila.
    A domaćinstva u prosjeku imaju 2.9 članova (633158/217441), međutim broj vozila 228000 podijeljen sa brojem domaćinstva 217441 to je 1.05 auta po domaćinstvu. (u SAD je minimum 2 auta po domaćinstvu).
    Mislio sam da će ispast neki iznenađujući brojevi ali i nisu nešto ako nisam neđe pogriješio. Uglavnom, dobra stvar je sprečavanje uvoza lamina, a dizel bi trebalo dodatno oporezovat.
    Yes, I'm in need of something
    But it's something you ain't got​

  18. #15039
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    koliko policajaca vozi neregistrovano...
    She is only here to annoy herself!

  19. #15040
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,862
    Thanks Thanks Given 
    1,082
    Thanks Thanks Received 
    1,450
    Thanked in
    725 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Ako ima, pretpostaviću na osnovu rezultata popisa, oko 540 hiljada punoljetnih Crnogoraca i po tekstu https://forbes.vijesti.me/aktuelno/c...iku-u-regionu/
    skoro 228 hiljada putničkih vozila
    Znači 2,4 čoeka imaju jedan auto, mada sto posto griješim. Broj vozila izgleda još veći zbog neplanskog razvoja Podgorice i CG, uporedimo samo bulevar Sv. Petra ili ul. Kralja Nikole ili Bul. Revolucije sa modernim bulevarima kao što je Zmaj Jovin, Pera Ćetkovića ili bilo koji drugi u naseljenim četvrtima. Ovi stari mogli bi se lagano još proširit, doduše na uštrb pješaka i zelenila.
    A domaćinstva u prosjeku imaju 2.9 članova (633158/217441), međutim broj vozila 228000 podijeljen sa brojem domaćinstva 217441 to je 1.05 auta po domaćinstvu. (u SAD je minimum 2 auta po domaćinstvu).
    Mislio sam da će ispast neki iznenađujući brojevi ali i nisu nešto ako nisam neđe pogriješio. Uglavnom, dobra stvar je sprečavanje uvoza lamina, a dizel bi trebalo dodatno oporezovat.
    Ali u SAD nije sve doslo da zivi u Washington. I koji god da ima covjek razlog da posjeduje auto nijedan ne podrazumijeva benefit oprastanja prekrsaja. Nemas novca za kaznu, nema veze, ode nesto drugo sto imas i tako dok ne prestanes ili ne ostanes bez resursa.
    Ne postoji univerzalno rjesenje ali novac skoro sve rjesava. U Minhenu prije skoro 20 godina komsija je prodao auto jer u podzemnoj garazi zgrade nije bilo slobodnih mjesta (a vec je bio onaj sistem rampe na jednom parking mjestu da se parkiras ispod komsijinog auta) a najblizi javni parking na par kilometara i 350 eur mjesecno. U Becu se investira u besprekoran javni prevoz pa se isti dominantno koristi jer nemas racunicu za gorivo i parkinge i kazne. U Peterburgu nema nikoga na cetiri zmigavca, policajac kaze da bi stalo funkcionisanje grada i to mu je to ravno sa diverzijom, policije i onih raznih sluzbi milijardu na svakom cosku. U Oslu ti kamera snima tablice i kako ulazis sa benzincem dublje u grad cuka tarifa, nelegalno vjerovatno ni ne pokusavaju parkirati.
    Ali nase gradske vlasti kako ranije tako i danas jako dobro znaju da ovdasnji stanovnici vise od svega cijene slobodu i ne zele da trpe razna ogranicenja i kazne kao ovi ostali nesrecni narodi , zato su i obezbijedile takav sjajan zivot u istinskoj i izvornoj slobodi bez stega i okova propisa. Kad bi ti stranci iole znali kakav je to divan osjecaj nesputanosti i koliko para bace na te takse i parkinge, svi bi pozeljeli da dodju da zive ovdje. Nigdje se lijepo ne zivi kao ovdje



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. The Following 3 Users Say Thank You to Shaneman For This Useful Post:


  21. #15041
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    13,466
    Thanks Thanks Given 
    6,598
    Thanks Thanks Received 
    6,292
    Thanked in
    2,622 Posts

    Default

    Juce su me dva puta zgradili ispred zgrade, prvog sa upaljena sva 4 sam cekao 10 minuta, svirao par puta (znam kakav je crnjak stanarima kad im neko svira), slikah ga sa raznih strana, zovem pauka, kazu zovi komunalnu, kad izlazi neki cica... A ne mos djonom na starije, izvinio se, rekoh ok i podje.

    Drugi opet ispred zgrade, bez sva 4, bez broja telegona i zakljucanim autom, sa klincima cekam 15 minuta, nema ga.
    Slikao i ostavio cjeduljicu da cu mu iduci put izdusiti gume.

    I prelomih, sacekam malo i ako ne mogu ja da vozim e nece moc ni on/ona kad mu/joj izdusim sve 4 gume, neka pumpa, ima vremena cim ga boli kvarc za ostale.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  22. The Following 3 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  23. #15042
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Upravo od jutros ista scena. Žena dolazi staje na ulicu, zagradjuje dva auta i ide u frizerski!!! Znači stala je na ulicu, zagradila dva auta, tik ispred salona iako je 20m dalje bilo normalno parking mjesto. Čovjek oće na posao i ne može izaći od nje. Nakon sviranja on alaganim korakom izlazi kao na pisti da makne auto. I sta da kazes tom prizemnom ljudskom biću kad ionako neće shvatiti.

  24. The Following 2 Users Say Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  25. #15043
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default Degenerici...

    Posle ce bit, vices na zenu ne postujes zenski rod.

  26. #15044
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,154
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    976
    Thanked in
    526 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Upravo od jutros ista scena. Žena dolazi staje na ulicu, zagradjuje dva auta i ide u frizerski!!! Znači stala je na ulicu, zagradila dva auta, tik ispred salona iako je 20m dalje bilo normalno parking mjesto. Čovjek oće na posao i ne može izaći od nje. Nakon sviranja on alaganim korakom izlazi kao na pisti da makne auto. I sta da kazes tom prizemnom ljudskom biću kad ionako neće shvatiti.
    Je li ukljucila sva 4? Ako jeste onda je to ok. :-)
    Zene vecinom misle da ako su ukljucile sva 4 da mogu da stanu dje god zele, pa i u sred kruznog, raskrsnice, zagrade koga god itd.

    Sent from my SM-F946B using Tapatalk
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  27. #15045
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,109
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Upravo od jutros ista scena. Žena dolazi staje na ulicu, zagradjuje dva auta i ide u frizerski!!! Znači stala je na ulicu, zagradila dva auta, tik ispred salona iako je 20m dalje bilo normalno parking mjesto. Čovjek oće na posao i ne može izaći od nje. Nakon sviranja on alaganim korakom izlazi kao na pisti da makne auto. I sta da kazes tom prizemnom ljudskom biću kad ionako neće shvatiti.
    Na patroli se bas cesto vide situacije gdje se moli vozac da ukloni auto koje je zagradilo drugo...



    Izgleda kolektivno jos uvijek imamo dosta strpljenja. Sto je dobro. Jer bi u protivnom bilo svacega.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  28. #15046
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    2,012
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    340 Posts

    Default

    Pitanje je samo dana, kad će da nastane opasni incident zbog ovakvih stvari. Bukvalno se čeka neki okidač izgleda.

  29. #15047
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,619
    Thanks Thanks Given 
    6,182
    Thanks Thanks Received 
    5,816
    Thanked in
    3,366 Posts

    Default

    To mi nikad nije bilo jasno ajde sto nepropisno se parkiras ili zaustavis ali oca mu barem sto ne ostavis broj telefona da te covjek zovne.
    Cak ima i likova sto ostave otkljucano auto i ja ga samo pomjerim gurnem taj metar i picim dalje
    Sve su to ljudski maniri kojih vec ako nema parkinga barem uradi ne budi bezobrazan i drzak


    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  30. #15048
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    ako baš baš moram da zagradim nekog ostavim ključ u auto i to je to, jes da ni to nije baš lijepo ali eto bar da me ne traže okolo
    She is only here to annoy herself!

  31. The Following User Says Thank You to NSX For This Useful Post:


  32. #15049
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,109
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Vjerujem da je to mentalitet "a samo 2 minuta, nece niko izac' dok se ja ne vratim" samo sto ta 2 minuta obicno bude i po pola sata.

    Ljudi kad cekaju vrijeme precipiraju 2x duze a kad ih neko ceka onda 5x krace.

    Zato kad se ovaj vrati nakon po ure kaze "a niste cekali ni 5 minuta" a ovaj mu kaze "jesam druze, sat vremena te cekam"
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  33. The Following 2 Users Say Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  34. #15050
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    1,663
    Thanks Thanks Given 
    244
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    535 Posts

    Default

    Kod visećeg na parkingu žena svaki dan zagradi nekog ako ne nađe mjesto. Mene i još pet auta je jednom zagradila na onom izdvojenom dijelu do bulevara i 25 minuta nije htjela da izađe iz zgrade i pomjeri se. Degenerik je mala riječ.

Page 602 of 694 FirstFirst ... 102502552592598599600601602603604605606612652 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •