he he he
Znaci Dr Ananije Kokoreckovic odstampa knjkigu, to je prava stvar, a ova dokumenta na ovom sajtu su lazna. :yipiiii:
Amerikanci su falsifikovali milione ovih dokumenata?
http://www.ellisisland.org/
Bravo, pazi da ti neko ne povjeruje!
Ooo, Srbi u Hrvatskoj sada postoje, itekako postoje i u Bosni i u Hrvatskoj, ali nijesu postojali do 1918.
Dokumenta su jasna, nikada nijesi skupio hrabrosti da na ovom topicu ih osporis.
Znaci do 1918. ovi sadasnji Srbi u Hrvatskoj i Bosni sami sebe nijesu smatrali Srbima.
Znaci i vizantijski Car Porfirogenit iz 10. vijeka, koji je rekao da su Srbi = Servusi, tj sluge, i on je bio ustasha? :yipiiii:
Znaci i Nemanjici su bili ******?
U svim njihovim poveljama govori se o sebrima, zavisnim seljacima, polurobovima, i oni su bili ustashe?
I sto znaci rijec Srbin, ustvari, po tebi, otkud ta rijec?
Postoji li iko na svijetu ko Srbinu kaze istinu u lice, a da nije ustasha?
Da li je istina najveci neprijatelj srpstva?
Opste je poznato da je Srbe ijekavce izmislio Vuk Karadzic.
Evo pogledaj, Ilija Garasanin, jedan od najvecih Srba u istoriji nije imao pojma da postoje neki Srbi u Bosni!
-----
„...Na istočnog veroispovedanija Bošnjake veći upliv imati neće biti za Srbiju težak zadatak...”
Ilija Garašanin, Načertanije (1844. g.)
------
Da li je Ilija Garašanin bio ustaša jer pravoslavce u Bosni zove Bosnjacima?
Bookmarks