3, 8 , 23, 33, 47
Pb 9
Buc
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Last edited by outline; 11-10-23 at 18:39.
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
3, 8 , 23, 33, 47
Pb 9
Buc
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Tu es mon héro!
20, 22, 40, 68, 60.
26.
Послато са sm-a528b помоћу Тапатока
Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.
To je već malo drugačije, to su likovi maksimalno zaokupirani sportom, poslom kojim se bave, da nisu ne bi ni bili tu, tako da oni ni nemaju kad da luduju (jedino Hardena odbajam tu, brat maislim da je jedini sportista što su mu povukli dres u nekom striptiz klubu)
Ali ovako neko ka mi, regularni tipovi da dobiješ odjednom tolike pare, ne bi mi se traga znalo par godina
Forever young, i want to be forever young
Sto pomami crnogorski kockarski narod, odje bi ljudi samo kockali...jos ako je sa tudjim parama, nema kraja.
Imam osjećaj ka subotom izjutra kad odem na kafu u neki kafić u Nikšić.
Iz iXa veli u jedan što već a nema ga pas za što ujesti no sljedeće godine dodaje bićemo MILIONERI!
I drnda neki aparat.
P.S. moderacija nek mi ovaj post ako može ne briše ja sam vrlo ośećajno izrazila svoje ośećaje povodom kocke.
Last edited by Bluemoon; 11-10-23 at 18:55.
Ne znam kako bi se ja i ti kao Srbin i Crnogorac dogovorili oko ovih para ali ajde da probamo
1, 3, 11, 13, 48
18
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
izbaci nam rezultate da vidimo koliko smo fulali![]()
nothing comes from violence and nothing ever could
7, 10, 17, 29, 44
5
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
3, 11, 23, 44, 56
12
Meni je dosta 100 milki, zadrzi kusur.
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
E kad bi ovo dobio, odma bi forum otkupio i preimenova Takumi-a (pokojnog Fabiu) u Golf_2_turbodizel
Forever young, i want to be forever young
Uplaćeno. Izvlači se u 5 ujutro po crnogorskom vremenu. Na powerball.com ujutro po brojeve dok pijuckate kafu. Good luck nam želim!
![]()
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
Kako zakasnih u pm!
...
Nisu je, veli, puštili u sobu đe se vršio egzorcizam jer nije član patrijarhalnog društva.
Platio je Juniverzal 400 miliona za "franšizu" i buduću trilogiju...
Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
Yes, I'm in need of something
But it's something you ain't got
There are currently 12 users browsing this thread. (0 members and 12 guests)
Bookmarks