Znam za makar jednu instituciju u kojoj se iphone minimum jednom godišnje kupuje za 7-8 najvećih glavonja, a za direktore sektora su se kupovali samsunzi iz serije a5x ili a7x, u zavisnosti od toga koliko je bitan sektor. I to na 3 godine možda. Sveukupno 30ak ljudi imalo pravo na to. U zadnjih nekoliko godina "štede" pa je ostalo samo ove glavonje da se namiruju. Naravno, štedi se na tome, na toalet papiru i spajalicama, ali zato trpaj nove zaposlene i kupuj nova službena kola. Inače, institucija ima nekoliko puta više zaposlenih od ask.