A pri promjeni fotelje na platnom spisku su nasli zenu koja zivi u inostranstvu, a rasporedjena je na nekakvom mjestu za rai uno, mozes mislit iz kojeg je to vremena.
nothing comes from violence and nothing ever could
A zna ova da kazni niže službenike i funkcionere kad treba. Ili tipa "lupi" nekom jačem 100-200e kaznu za neprijavljivanje nečega što vrijedi desetine hiljada.
Metlom ćerati.
Eo saće, samo da završe sa čišćenjem biračkog spiska.
Мислим да је урађен нацрт новог закона о АСК, и то можда и ове године.
Изборни закони се можда могу одрадити у току рада нове скупштине већина плус збцг и ура то могу одрадит.
Здравкова влада је кренула да ради нешто око тога, и чим је дошло у скупштину (љето 21) све је стало.
Ја чекам посао али волим ову земљу!
А што пијем кад ми шкоди
ко ће кући да ме води?
Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.
Last edited by Kliker17; 07-07-23 at 20:48.
Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
Fransoa la Rošfuko, francuski filozof
Sto se radi.
A i ziv je SNP, umro nije.
URA, BS i SNP preuzeli energetski sektor, uklonjeni kadrovi Demokratskof fronta
https://www.dan.co.me/vijesti/ekonom...fronta-5186812
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
evo df odlučio da ipak blokira par semafora
šta su mu ovaj put uradili ti zli Crnogorci koje mrze i ovaj te se za njega šeta i ovaj te poziva?
sad treba očekivati drugo pleme da organizuje nekakvu drugu šetnju. ipak su to braća
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Ma namjestao sat. Lazovski poduhvat.
Splakoje Tomic.![]()
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
Da se pušti himna u toku šetnje, i onda "zapevajmo braćo mila ovu pesmu svi... "
Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
Last edited by isnogood; 08-07-23 at 10:48.
Reci otvoreno junace, pruzio sam srednji prst himni. Ali Oluja. Jado.
Kovačević: Saslušavaju me na godišnjicu Oluje
https://www.dan.co.me/vijesti/politi...-oluje-5186865
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
Smara vise ovo, ko ga jebe...nebitan lik, kao da nema neke druge vijesti
Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
Cilj mu je da smori da bi mu ovi prošlo nekažnjeno. I nije nebitan lik jer je predsjednik najveće opštine u CG i ako niko ne bude reagovao na njegova pros.eravanja, ohrabriće se i njegove druge kolege da rade isto.
A da je Šubara piizda raspala to je tačno. Neka stane iza svojih djela, a ne pljune pa poliže.
koji krstovici pitam?!
https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...ili-na-grahovo
nothing comes from violence and nothing ever could
Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
I jos niko da konkretno odgovara za ove stvari sto su cinjeli pa se hvalili na Sky. Kakva Kolumbija i ***** ovi su svakoga zajebali
Dobro je kad ga ne saslusavaju na kakvi svetac, onda bi bilo udar na pravoslavlje
I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.
trebali su 13. januara to stavit
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
za njega je idealan 29. novembar
nothing comes from violence and nothing ever could
Pominje se i onaj mali iz KO sto ubi onu Anastasiju iz "strasti".
Ima li ista da se desi u ovoj maloj zemlji, a da nema veze sa Skaljarcima i Kavcanima?
Nama ne trebaju zatvori.
Nama trebaju rezervati za taj mali procenat cistih i postenih ljudi koji nemaju nikakve veze sa kriminalom, korupcijim i prljavim parama.
Izolovat to malo ugrozenih vrsta od ovoga sljama.
Greote od ovako lijepe Crne Gore sta sve njome hoda.
Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
Fransoa la Rošfuko, francuski filozof
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks