
Originally Posted by
Samo Niksic
A zna ova da kazni niže službenike i funkcionere kad treba. Ili tipa "lupi" nekom jačem 100-200e kaznu za neprijavljivanje nečega što vrijedi desetine hiljada.
Metlom ćerati.
To je vec problem sa zakonom, koji, uzgred, ne zahtijeva dvotrecinsku vecinu za izmjenu. Zapitajte se malo zasto se niko nije sjetio nakon pada DPS-a da ga promijeni.
My stomach was making the rumblies - that only hands would satisfy.
Bookmarks