Originally Posted by avet Jedno off pitanje ali bez zajebancije jer stvarno ne znam generalno kako ljudi gledaju na ovo. Jel vama Srbima u CG zbilja bliži jedan Milovan iz Pirota od jednog Adnana iz Podgorice? Zavisi meni se čini jel misliš na "nebeski" ili geografski pojam Srbije."Nebeski" je sveobuhvatan do Tokija ono. Deretić klasa. Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
Last edited by Bluemoon; 10-01-23 at 22:30.
mexiko
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks