Odlično znaš na šta mislim. Ne pravi se naivan.
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Možeš biti naravno. Ima ih. Ali niste skakali ovako kad je iste I gore stvari radio dps i sateliti. Niste skakali kad su posle 2006 svi koji su glasali za zajedničku državu bili izdajnici. Odnosno jeste, skakali i uzvikivali da su izdajnici. E to je "problem". Ali dobra je stvar da se slažemo svakako. Možda se nekad i dozovemo pameti i počnemo da se slažemo oko ključnih stvari.
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Ti se ne pravi naivan prika, pošto ljudi traktore pominjali niđe nisu, a ti iznosiš neistinite tvrdnje.
A biću ljubazan pa da ne bismo šarali unaokolo, citiraću i tu spornu izjavu od prije dvije i po godine koju ste izvrnuli u "Duško Marković oće da ćera Srbe na traktore".
1) Možete da tvrdite da Marković ćera sveštenstvo sa političkih skupova nazad u crkvene objekte.Ali vas uvjeravam da su institucije već danas spremne, da bezbjednosne institucije znaju šta oni rade i na šta su spremni. I da ćemo im 30. avgusta na to odgovoriti žestoko.
Nakon prebrojanih glasova konstatovati ubjedljivu pobjedu Crne Gore, ne nas pojedinačno, a nakon toga u Crnoj Gori za njih nikad više neće biti isto.
Moraće je poštovati ako je neće voljeti. Srpska pravoslavna crkva i njeni sveštenici će se vratiti u manastire i crkve. Neće ih biti više u političkim povorkama.
Neće ih biti za mikrofonom gdje proklinju naše očeve, naše đedove, nas same i našu djecu.
To se nigdje u svijetu ne radi u XXI vijeku. Nažalost to se u Crnoj Gori radi. I to ćemo istrpjeti do 30. avgusta.
Nakon toga to se više neće tolerisati.
Zakon i pravni poredak će jednako važiti kako za nas tako i za Amfilohija i za Backovića i za sve druge.
A za one koji proklinju Crnu Goru i žele da je sahrane, otvorićemo granice jer nemaju ovdje utemeljenja i vratićemo ih njihovim kućama odakle su došli.
Neka uređuju na takav način njihove domove, njihovu zemlju, a Crnu Goru će prepustiti nama koji je volimo i koji je poštujemo", kazao je Marković.
2) I da ćera STRANE DRŽAVLJANE koji proklinju Crnu Goru, nazad ODAKLE SU DOŠLI, U NJIHOVU DRŽAVU.
(jasno aludirajući na Backovića i njemu slične, pošto je isti četri dana prije ovoga držao govor na crkvenom skupu sa kojeg je poručivao da će svi koji budu glasali za tada vladajuću koaliciju navući na sebe prokletstvo Svetog Vasilija)
Da dodam da ovu drugu tezu potpisujem od A do Š, pa bio taj strani državljanin Srbin, Hrvat, Mongol, pravoslavni sveštenik, fratar, šaman ili indijski guru.
Last edited by ASC; 10-01-23 at 19:27.
Znao sam da je splacina ali ne ovolika.
Gradonacelnik Niksica. Tugo tuzna. Pi.
https://www.cdm.me/politika/razgovar...nijesmo-krili/
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
Nas oslobodilac niksica. Moderni srbin. Idol forumasa ovih sto vole cg ali ne mogu navijat za reprezentaciju jer je dres previse crven.
Sent from my iPhone using Tapatalk
f6
Tako mlad, a tako velika splacina. Greota zivota mi.
Tu es mon héro!
Možda bi trebalo da se otvori tema na forumu, Srpska dijaspora u Crnoj Gori? Ja sam do danas mislio da je malo iseljenika iz Srbije, izgleda da nisam bio u pravu pa da vidimo njihove stavove i razmišljanja.
Dps-ovci vratite pare sto ste plastili 30 godina, za ostalo se sve slazemo nema nikakvih problema![]()
Umoran sam od svega sto znam
Evo stize zakon o porijeklu imovine…
Sent from my iPhone using Tapatalk
f6
Ali gradonacelnik Mojkovca koji se hvali stavljanjem trobojke u kabinet dok ni sam IN4S ne moze da prikrije koja je zastava bila na Mojkovackoj bitki.
Dok neki prosrpski portali u nedostatku trobojki vijest isprate sa ovakvim karikaturama
![]()
Last edited by Rodion Romanovich; 10-01-23 at 19:45.
Не знам, мени се чини да дежурне патриоте више воле бусање у груди јуначке него стварно Црну Гору. Тел после мјесец примијетили да је у Србију пренешено неколико општина.
A, ono, sve može da se tvrdi. I da je Marković u stvari mislio da otvara granice za promet ljudi i roba. Ama nigdje nema pomena stranih državljana, nego vrlo fleksibilne reference o "njihovim domovima" i "njihovoj zemlji". Da je neko Albancima ovdašnjim takvu poruku uputio da idu njihovim domovina i u njihovu zemlju ne bi nikome nejasno bilo o čemu se radi.
https://m.cdm.me/drustvo/skandalozna...-srpskom-rodu/
Jos voleja DPSu.
Ako poslije ovakvih ispada DPS ne uzme makar 40% i krene na vraca snagu, ispustili su sansu.
CG izmedju cekica i nakovnja, ova ce godina izgleda bit politicki jos gora nego prosla.
Samo iz dana u dan pokazujemo da tonemo u nacionalizam, ni promila sanse za gradjansko drustvo i EU.
Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Nisu mnogo fleksibilne, pošto tamo stoji "njihovim kućama odakle su došli", no si ti kao slučajno preskočio.
A opet velim, bitan je i kontekst, pošto je ovo bila strelica put Backovića, koji koji je bio u fokusu par dana prije ovoga.
Ali se to baš ne uklapa u narativ NDH torture koju trpite u Crnoj Gori, pa mora da se fantazira i hiperboliše.
Last edited by ASC; 10-01-23 at 20:06.
" Srpska pravoslavna crkva i njeni sveštenici će se vratiti u manastire i crkve. Neće ih biti više u političkim povorkama. Neće ih biti za mikrofonom gdje proklinju naše očeve, naše đedove, nas same i našu djecu. To se nigdje u svijetu ne radi u XXI vijeku. Nažalost to se u Crnoj Gori radi. I to ćemo istrpiti do 30. avgusta. Nakon toga to se više neće tolerisati. Zakon i pravni poredak će jednako važiti kako za nas tako i za Amfilohija i za Backovića i za sve druge. A one koji proklinju Crnu Goru i žele da je sahrane, otvorićemo granice jer nemaju ovdje utemeljenja i vratićemo ih njihovim kućama odakle su došli. Neka uređuju na takav način njihove domove, njihovu zemlju, a Crnu Goru će prepustiti nama koji je volimo i koji je poštujemo", kazao je Marković.
“Svaki narod ima onakvu političku vlast kakvu zaslužuje.”
Karl Marks
Sent from my iPhone using Tapatalk
https://www.dan.co.me/vijesti/drustv...kunima-5155453
120 miliona eura direktne stete, koliko ce biti indirektne ostaje da se vidi.
Bice poslije price kako niko sem DPS nije vodio racuna i da su nesposobni.
Cestitam svima koji su platili kvadrat u BD po 2 do 3k eura. Pa ce sad bidone i burad sa vodom da drze ko 90tih
Od 30 miliona Abu Dabi fonda, 21.7 miliona je nenaplativo. A Ivanovic i DPS funkcioneri twituju. Plus se i ovdje podrzavao zadnji protest poljoprivrednika od kojih su vecina korisnici ovog fonda kojeg sad ne vracaju.
Šta se dešava sa slučajem “Abu Dabi”, protiv koliko firmi i kojih je pokrenuta prinudna naplata? Da li se i koliko novca naplatilo od prinudne naplate i koliki su sada ukupni dugovi tih firmi?
Saglasno Zakonu o državnoj imovini u postupcima prinudne naplate potraživanja od strane krajnjih korisnika kredita iz slučaja “Abu Dabi” postupa zaštitnik imovinsko-pravnih interesa Crne Gore, kao zakonski zastupnik Ministarstva poljoprivrede. Ukupan dug po raskinutim ugovorima iznosi oko 21,7 miliona dolara.
#NeceUraDat....da Srbi u CG budu ono sto vele da jesu, dijaspora. Krajnje bezobrazno.
GP URA: Nijedna druga država ne može crnogorskom građaninu biti matica pored Crne Gore
https://www.cdm.me/politika/gp-ura-n...red-crne-gore/
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
Odakle su došli je još lakše široko interpretirati. Dođoši, izdajnici, prodane duše.
Mada, očigledno se ne slažemo kako se Markovićeva izjava može interpretirati... što se mene tiče, ja sam na Markoviću zbog nje izuzetno zahvalan. Nema pojedinačne rečenice koja je više doprinijela porazu DPS na izborima 2020.
Sažeto u 30 sekundi ako vas interesuje kako izgleda podguzna muva od 150kg...
Pi.
https://twitter.com/SrdanumV/status/...qvVvwrcmg&s=19
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks