U ovom slučaju je očigledno jedino da se ekces nije mogao desiti iz čista mira. Ako lažu, masno lažu i Pipun i ova sijeda glava i njegov sin, jer evo za svog života mi se ne desi nikad da me neko iz čista mira napane osim ako je neko nadrogiran, pijan ili nije čist u glavu. Pipun je trebao da iskulira i to je to. Mada ne znam što bi iko ikoga iz čista mira provocirao. Da ponovim, kada se šamarao vojnik, kada se zalijećalo na JBB nije bilo pravdenika foruma da isto pričaju






Bookmarks