
Originally Posted by
Director
A što bi inače dobačivao bilo što ljudima koje ne poznaješ? Najjači su junaci koji nađu Pipuna da bi ga provocirali, a vide li nekog poput Petra Ivanovića ili Jevta, najradije bi klečali pred njima, da ne pominjem oca nacije. Kada je prije 2 godine neko prijetio iz auta JBB nije bilo ovakve priče. Ja stvarno neću da vjerujem u teorije da se ovo desilo iz čista mira.
ovo je čoek izjavio da se desilo, kapiraš li ti?
Na parkingu, dok sam sjedio u automobilu, prišao je jedan mladić iz automobila cetinjskih registracija i počeo sa uvredama i negativnih komentara na moj račun.
đe mu je on to priša? prišao mu na ovoliku udaljenost?
Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Bookmarks