Posto je proradio ekatastar, provjerih onaj stan i od 2012 nema dozvolu, 2017te ima neku prinudno izvrsenje naplate hipoteke....tako da, moze ga prodavat jos godinama za duplo manje para sto se mene tice.
Posto je proradio ekatastar, provjerih onaj stan i od 2012 nema dozvolu, 2017te ima neku prinudno izvrsenje naplate hipoteke....tako da, moze ga prodavat jos godinama za duplo manje para sto se mene tice.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks